Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? 30 Ekim Doya Doya Moda'da elenen isim!

Doya Doya Moda’da bugün yine kıyasıya bir mücadele ekrana gelecek! Haftanın finalinde yarışmacılar, günün konseptine uygun en iyi kombin ile jürinin karşısına çıkmak için kıyasıya rekabete devam ederken günün sonunda haftanın birincisi ve eleneni belli oldu! Moda tutkunlarını ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'da bugün neler yaşandı? 30 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda’da haftanın birinciliğini kim kazandı? Günün birincisi kim oldu? Kim elendi? Doya Doya Moda’ya veda eden isim ve merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2020 17:54
Değiştirme Tarihi: 30.10.2020 17:54
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? 30 Ekim Doya Doya Moda'da elenen isim!

Doya Doya Moda'da bugün haftanın final heyecanı TV8 ekranlarında sizlerle oldu ve 30 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda'ya veda eden isim belirlendi! Günün konseptine göre en iyi kombini yaparak jüri karşısına çıkacak yarışmacılardan hangisi haftanın birincisi oldu? Yarışmanın sıkı takipçileri şimdiden birinci olan ismi ve elenen yarışmacıyı sorgularken; 30 Ekim Cuma günü Doya Doya Moda'da kimin elendiği, haftanın birincisi ve tüm detaylar haberimizde...

Haber ile ilgili metin girin!.

30  EKİM DOYA DOYA MODA'DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU? BU HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Bugün haftanın finalinde heyecan yine doruğa çıktı! Haftanın birincisi ve yarışmaya veda eden isim belli oldu. Haftanın büyük ödülünü kazanan yarışmacı Özde Karacan olurken, yarışmada sürpriz bir şekilde elenen isim olmadı. Kemal Doğulu, Rabia'nın ilk önce elendiğini açıkladı ancak sonrasında onu podyuma çağırdı ve elenmediğini ifade etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

30 EKİM DOYA DOYA MODA'DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Bugün Doya Doya Moda'nın konsepti belli oldu. Yarışmacılar bugün istedikleri jüri üyesini seçip, onun yerine geçecek ve seçtikleri jüri üyelerine benzemeye çalıştılar.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DOYA DOYA MODA'DAN KİM ELENMİŞTİ? (23 Ekim Cuma)

Geçtiğimiz haftanın finalinde, 4 günün puanlarının genel toplamıyla birlikte eleme potasına çıkan 3 isim Rümeysa, Rabia ve Dilara oldu. Rabia, eleme potasına kaldığı için uzun süre gözyaşı dökerken, jüri ona bir şans daha vererek elenmediği haberini verdi. Doya Doya Moda'da bu hafta elenen isim, yarışmaya geçtiğimiz hafta katılan Dilara olmuştu.