Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da bugün birbirinden renkli anların yaşanacak ve haftanın finalinde şıklığını yarıştıran büyük beden yarışmacılar, kendilerinden istenen konsepti en başarılı şekilde çıkarabilmek için kombinler oluşturacak! Günün konsepti yarışmanın sıkı takipçileri tarafından şimdiden sorgulanırken; bugün Doya Doya Moda'dan elenecek yarışmacının kim olacağı da merak edilenler arasında yer alacak! 27 Kasım Cuma günü Doya Doya Moda'ya veda eden yarışmacı kim oldu? Peki en yüksek puanlı alarak haftayı birinci tamamlayan isim kim oldu? İşte Doya Doya Moda'da 27 Kasım tarihinde yaşananlar...

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2020 18:19
Değiştirme Tarihi: 27.11.2020 18:19
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da bu haftanın finali TV8 izleyenlerine renk şöleni yaşatacak! Günün konseptine uygun kombinleri ile jüri karşısına çıkacak yarışmacılardan bir tanesi haftanın birincisi seçilirken; bir yarışmacı bu hafta Doya Doya Moda'dan elenecek! Seray Sever, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu ve Gülşah Saraçoğlu'nun jüri koltuğunda yer aldığı büyük beden moda yarışmasında bu hafta yine nefesler tutulurken; 27 Kasım Cuma Doya Doya Moda'ya veda eden isim yeni bölümün ardından haberimizde yer alacak!

Haber ile ilgili metin girin!.

27 KASIM CUMA DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? 

Bugün TV8 ekranlarında haftanın finali ile izleyicisinin karşısına çıkan Doya Doya Moda'da haftanın birincisi en yüksek puanı alarak Bahar Candan oldu? Doya Doya Moda'da bu hafta elenen kişi olmadı.

27 KASIM CUMA DOYA DOYA MODA’DA GÜNÜN KONSEPTİ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti "Roman Şıklığı" olarak belirlendi.

20 KASIM DOYA DOYA MODA'DA KİM BİRİNCİ OLDU? KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da geçen haftanın birincisi toplam 101 puanla Özde Karacan oldu. Haftanın final gününde elenen isim ise Rümeysa Buyuran oldu.