Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, birçok izleyici tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Doya Doya Moda'da haftanın final gününde bu hafta yarışmacılar podyumda şıklıklarını sergilemeye çalıştı ve haftanın birincisi olmak için yarıştı. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2020 15:55
Değiştirme Tarihi: 15.05.2020 16:19
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması Doya Doya Moda'da bu hafta yarışmacılar haftanın son gününe kadar şıklıklarını sergileyip, en yüksek puanı almak için çabaladılar. Haftanın son gününde ise yarışmacılar en iyi hallerini sergileyip puanlarını yükseltmeye çalıştı. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte, Doya Doya Moda'da bu haftanın elenen ve birinci olan ismi.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU VE TUĞÇE ARASINDA ORTAM GERİLDİ

Doya Doya Moda'da bu hafta Gülşah Saraçoğlu ve yeni yarışmacı Tuğçe arasında ortam gerildi. Tuğçe'nin Gülşah Saraçoğlu'nun arkasından dedikleri sonrasında Gülşah Saraçoğlu, Tuğçe'ye sorular sordu. Yanlış düşünceler oluşturan Tuğçe'ye Gülşah Saraçoğlu'ndan zehir zemberek yanıtlar geldi. 

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira ve yeni yarışmacı Tuğçe oldu. Jürinin verdiği puanların ardından haftanın en düşük puanını alarak elenen isim Mira oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Hanzade oldu. Hanzade altın kolyeninde sahibi olan isim oldu.