Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? 8 Mayıs Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. 8 Mayıs tarihli Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta birinci olan isim ve elenen isim jürinin oyları sonrasında belirlendi. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Birinci olan isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2020 16:02
Değiştirme Tarihi: 08.05.2020 16:25
Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? 8 Mayıs Doya Doya Moda'da haftanın birincisi kim oldu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük beğeniyle takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi ve elenen isim belli oldu. Her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Doya Doya Moda'da bu hafta birinci olan ismin şaşkınlığı dikkat çekti. Peki, Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Birinci olan isim kim oldu?

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira, Mezküre ve Emel oldu. Jürinin verdiği puanların ardından haftanın en düşük puanını alarak elenen isim Mezküre oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Betül oldu. Betül altın kolyeninde sahibi olan isim oldu.