Doya Doya Moda 31 Temmuz günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda kim elendi? Günün konsepti neydi?

Doya Doya Moda'da haftanın final heyecanı yaşandı. Doya Doya Moda 31 Temmuz tarihli son bölümünde yarışmacılar şıklık mücadelesi verirken, günün konsepti de 'Bayram ziyareti'ydi. Doya Doya Moda'da günün en iyi kombinini yapan bir yarışmacı, altın kolyenin sahibi olurken, cevabı en çok merak edilen konulardan biri de 'Doya Doya Moda'da kim elendi?' oldu. Peki, 31 Temmuz Cuma Doya Doya Moda'da kim elendi? Ödülün sahibi kim oldu? Ödül neydi? Günün birincisi kim oldu? 

Yayınlanma Tarihi: 31.07.2020 16:23
Değiştirme Tarihi: 31.07.2020 16:23
Doya Doya Moda 31 Temmuz günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda kim elendi? Günün konsepti neydi?

Doya Doya Moda'da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Doya Doya Moda'da 31 Temmuz Cuma günü gözler birinci olan ve programa veda yarışmacının kimin olacağıydı. Heyecanın üst seviyede yaşandığı Doya Doya Moda'ya kim veda etti? Kim birinci oldu?

BU HAFTA DOYA DOYA MODA DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da 31 Temmuz tarihli haftanın finalinde kim elendi sorusu yanıtını buldu. Doya Doya Moda'da jüri üyelerinden Kemal Doğulu, yarışmacılara birer şans daha vererek, bu hafta kimsenin elenmediğini duyurdu.

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde 5 gün boyunca en yüksek puanı toplayan bir yarışmacı altın kolyenin sahibi oldu. Sevilen yarışma programında altın koleynin sahibi Rümeysa Buyuran oldu.