Dördüncü yıl, 400'üncü oyun

Dördüncü yıl, 400'üncü oyun

Oyuncu Nilgün Belgün, kendi hayatından, yaşadıklarından ve anılarından yola çıkarak hazırladığı 'Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi' adlı tek kişilik danslı, müzikli gösterisi ile 4. Yıl ve 400’ncü oyunun heyecanını yaşıyor.

13 Ekim’de CKM’de seyirciyle buluşacak olan Nilgün Belgün, bu sene gösterisini revize edip, yeni anılar ekledi. Bununla da yetinmeyip, anılardan birini anlattıktan sonra Kenan Doğulu’nun 'İhtimal' şarkısını seslendirmek için ünlü sanatçının stüdyosuna girdi ve şarkıyı okudu.

Belgün; "4 yıldır tek başına ve bir kadın olarak gösterimi sahneliyorum. Sevgili Kenan’a bana gösterdiği dostluk, destek ve şarkıyı gösterimde kullanmama izin verdiği için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yenilikler bununla da bitmiyor ve gösterisi için Canan Yaka’ya 2 kostüm diktiren Belgün, Zeynel Abidin Ağgül’e yeni fotoğraflar çektirdi. Yeni sezon için gösteriye iki ayrı yeni afiş tasarlattı.

Nilgün Belgün, gösterisini daha önce Bregenz, Malmö, Göteborg, Stockholm, Paris ve Amerika’da yaşayan Türklere de oynamıştı. Şimdi ise Avustralya’da yaşayan Türklere oynayacak olmanın heyecanı içinde...

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 09:48:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin