Dolabınızı Renklendirmenin 6 Yolu

Belki de artık dolabınızı biraz olsun renklendirmenin vakti gelmiştir. Bu önerilere kulak verin.

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2013 13:58
Değiştirme Tarihi: 29.08.2013 13:58
Dolabınızı Renklendirmenin 6 Yolu

Belki, hangi renklerin size uyabileceği konusunda endişeleriniz var! Belki de, çok renkli kıyafetler giyme düşüncesi sizi endişelendiriyor... İşte bu yüzden, çok cüretkâr olmadan da kolayca kıyafetlerinizi renklendirebileceğinizi hatırlatalım istedik.

Size sunacağımız önerileri denemenizden zarar gelmez.

Gardırobu renklendirmenin en iyi yollarından biri renkli çantalar!

Birçoğumuz çantada klasik siyah ve kahverengiyi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu nötr renkleri her kıyafetle kullanabiliriz ancak pratik olsalar da kimi zaman sönük görünrbiliyorlar.

Peki neden bu sönük renkler yerine çanta seçimlerinde kırmızı, sarı ve yeşili denemiyoruz?

Geometrik kesimler, zımbalı detaylar ve oversize modeller renklerle birleşince inanılmaz bir şıklık yaratıyor!

Fularlar bir kıyafeti renklendirmek için bizlere sınırsız seçenek sunuyor. Desenli, çizgili ya da blok renkler bizim olabilir. Dahası fularlar bütçeye uygun ve her yerde bulunabilirler. Bu yüzden bir düzinesine dolabınızda hemen yer açmalıyız.

Ayrıca stili değiştirmenin de en kolay yollarından biri...

İster boynunuza, ister saçınıza isterseniz de bileğinize bağlayın ve sıradan bir kıyafete kolaylıkla renk katın!

Kolyeler, rengarenk seçenekleriyle sınırsız sayıda olanak yaratıyor! Hatta kolyeleri sadece renk uyumunu sağlamak için bile kullanabiliriz. Takı mağazaları renk tonları konusunda çok sayıda seçenek sunarken, doğru kombinasyonu bulana kadar mağazada geçirilen eğlenceli vakit de 'alışverişkolikler' için harika!

Bu yıl tasma kolyeler oldukça moda! İster bir yemek randevusu için, isterseniz de şık bir davet için mükemmel bir seçim!

Aslında şapkalar hakettikleri popülerliği göremiyorlar. Oysa şapka takmak hem eğlenceli hem de sağlıklı.

Renkli bir şapka seçebileceğiniz gibi farklı aksesuarlarla da şapkanızı renklendirebilirsiniz.

Eğer düz renk bir şapkanız varsa broş ve iğnelerle şapkanıza eğlence katabilirsiniz.

Paltolarda da çantalardaki gibi her kıyafetle uyumlu olabilmesi için nötr renkler tercih ederiz. Renkli bir palto gerçekten fark yaratabilir.

Kırmızı ya da yeşil gibi mücevher renklerini bir düşünün; bu sayede soğuk ve karanlık kış gecelerinde parıldayabilirsiniz. Gerçekten cesursanız renkli bir palto bulun.

Makyajın, görünümünüzü tamamlamadaki etkisi tartışılmaz. Sürdüğünüz bir ruj, yalnızca ruh halinizi düzeltmekle kalmaz aynı zamanda stilinize hoş bir dokunuş ekler. Sadece siyah bir elbiseyle çarpıcı kırmızı bir rujun nasıl göründüğünü bir düşünün…

Etiketler: fular - çanta - kıyafet - renk - dolap - kadın