Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Doğuş en büyük pişmanlığını açıkladı

Doğuş en büyük pişmanlığını açıkladı

Uzun süredir ekrandan uzak kalan Doğuş Emre Saygı'nın sunduğu Hadi Be programına konuk oldu. Doğuş özel ve iş hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı, yaşadığı pişmanlıkları anlattı.

19.09.2016 10:07

Emre Saygı’nın Younow’dan canlı yayınlanan Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Doğuş oldu. Son dönemde yer aldığı projelerle ve yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Doğuş, canlı yayında sosyal medya takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.

Her alanda yeni türleri denemeyi sevdiğini belirten ve her anlamda lider durumunda olduğunu ifade eden Doğuş “Ben bir çok sanatçı arkadaşımızın önünde Atatürk’üyüm. Yani benim gibi okuyan, benim gibi şarkı yazan, benim gibi arabesk ile popu birleştirip şarkı yapmaya çalışan yüzlerce sanatçı arkadaşımız ve şarkıcı kardeşimiz var. Kabul ederler etmezler bilmiyorum ama ben onların Atatürk’üyüm yani”  dedi.

doğuş

Onu görünce gözümden yaş geldi
Üzerinde çalıştığı yeni filmi ‘Babadan Oğula Nesil’ hakkında konuşan Doğuş “Bir gün böyle evde oturuyorum. Bir bakıyım dedim ‘Aklında Bulunsun’ diye bir klibim var, kaç izlenmiş. Derken karşıma küfürlü bir röportajım çıktı. Evlendikten sonra 3 milyon, 5 milyon, 10 milyon izlenmeleri yasaklattım. Şimdi unumuzu eledik, astık. Tertemiz bir hayat, iki tane de evladım var şükürler olsun. E geçmişi gömdük. Yeni bir hayat, yeni bir sayfa. Onu röportajı görünce birden gözümden yaşlar fışkırdı. Çünkü bir an tekrar geçmişime, o yurtlara, çocukluğuma gittim. Kağıdı, kalemi elime aldım. Küfürlü röportajımla başlayan bir sinema filmi hazırlığı içerisindeyim. Artı 18 bekliyorum. Full küfür, hayatın gerçekleri ve inanamayacakları şeyler görecek insanlar. Sıfır sansür. Yaşanmış ve yaşanan bir çok şeyi oraya aktaracağım. Sinema filmi izleyicisine yönelik bir film bu. Gerçekler olacak diyorum, çok iddialı, inşallah başım belaya girmez” dedi.

Jüridekiler kadar para kazanmadım
‘Benzemez Kimse Sana’ isimli yarışma programında neden jüri olmadığı için çok fazla eleştiriye maruz kaldığını anlatan Doğuş ‘Benzemez Kimse Sana’ için bana dediler ki niye jüride yoktun da ve yarışmacı olarak katıldın. Ya kardeşim, her çiçeğin kokusu dokusu ayrı. Ben oradaki affedersin jüri kadar para alıyordum zaten! Tabii ki de yarışırım. Niye yarışmayayım? Eğlendim en azından. Eğlendim artı para da kazandım” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil