Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Doğukan Manço: Baba oğul ilişkisine açım

Doğukan Manço: Baba oğul ilişkisine açım

Emre Saygı’nın Younow’dan canlı yayınlanan programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü DJ ve müzik prodüktörü Doğukan Manço oldu. 3. single'ı 'Yüzleşme'yi, genç yorumcu Funda ile birlikte hayata geçiren ve dikkatleri üzerine çeken Doğukan Manço, canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu.

22.08.2016 13:19

Baba oğul ilişkisine açım
Yakın zamanda baba olmak isteğini ve 2 erkek çocuğu olması istediğini dile getiren Doğukan Manço “Her şeyden önce sağlıklı bir evlat olsun. Sağlıklı olması en önemlisi fakat benim erkek olmasını istememin sebebi benim baba oğul arasındaki ilişkiye açlığımdan kaynaklanıyor. Çünkü ben babamı erken kaybettim. Yaşayamadığım çok fazla şey var. Bu arayı bir şekilde kapatmak istiyorum. Babamla paylaşamadıklarımı oğlumla paylaşırım. Bu belki de benim bir defom! Allah tabi nasip ederse, cinsiyetinin ne olduğunun bir önemi yok. Ama oğlum olursa kesinlikle motor sporları yarışçı olmasını isterim. Babamda yaşasaydı benimde yarışçı olmamı desteklerdi.” dedi.

Drift için piste çıkınca ben olmuyorum
Genel olarak sakin bir kişilik olduğunu fakat drift için piste çıktığı zaman kendinden geçtiğini belirten Doğukan Manço “Drift için piste çıktığım ve kabine girdiğim zaman da ben olmuyorum. Başka birisi oluyor. Bu adrenalinle ilgili bir şey. Ada da da öyleydi. Başlangıç çizgisine giderken kalbin bateri atağına geçiyor. Acayip bir şekilde gidiyorsun. Bacağın falan titriyor. Ama başlangıçta düdük çaldığı zaman ben hiçbir şey hatırlamıyorum"dedi.

Yorumlar | 0
üye profil