Doğru Bikiniyle Daha Zayıf Görünün

Yaptığınız doğru seçimle çok daha zayıf ve estetik görünebilirsiniz...

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2013 08:49
Değiştirme Tarihi: 29.08.2013 08:47
Doğru Bikiniyle Daha Zayıf Görünün

Bikininizin ya da mayonuzun altını çok büyük tutmayın. Kesinlikle şort ya da etekli bikini altları giymeyin. Unutmayın, ne kadar az kumaş kullanırsanız, o kadar ince görünürsünüz! Dikkati kalçalara toplamayın. Eğer renkli bikini giymeyi seviyorsanız, altını tek renk ve mümkünse koyu renklerde tercih edin. Eğer alt ve üst farklı renkle giymek istemiyorsanız, koyu renkli bikiniler tercih edebilirsiniz. Bikinilerinizde bacak kesimi içeriden olan modelleri tercih edebilirsiniz. Derin bacak kesimi, bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Eğer küçük olan göğüslerinizin daha büyük görünmesini istiyorsanız;

Üçgen bikiniler size göre değil. Eğer göğüslerinizi dümdüz göstermek istemiyorsanız, içi dolgulu bile olsa üçgen bikinilerden uzak durun... Bikini üstlerinde dikkat çekici detaylar kullanmaktan kaçınmayın. Örneğin fırfırlı kenarları olan bir bikini göğüslerinizi daha dolgun gösterecektir. Ya da değişik kesimli bikinileri tercih edin. Kesinlikle bandana kullanmayın. Bu düz olan göğüslerinizi daha ha düz gösterecektir.

Göbeğinizi kontrol altında tutmak istiyorsanız;

Parlak renklerden uzak durun. Parlak ve canlı renkler vücudunuzdaki her çıkıntıyı belli eder. Mat her zaman daha iyidir. Tankinilerden, yani üstleri göbeğinize kadar inen bikinilerden uzak durun... Dikkati kalçalarınıza ya da göğüslerinize çekin, göbeğiniz birinin size baktığında gördüğü ilk yer olmasın. Derin kesimli bikini ve mayolar tam size göre...

Büyük göğüslerinizin düzgün görünmesini istiyorsanız;

Kalın ipli üçgen bikinileri deneyin. Eğer göğüs ölçünüz 90 ve üzeriyse bu model bir bikini aradığınız desteği sağlayacaktır. Boyundan bağlamalı bikini kullanacaksanız, boyun kısmının çok uzun olmamasına özen gösterin. Aksi halde göğüsleriniz çok sarkık görünecektir. Gizli sutyenlerden kullanabilirsiniz. Bikininizin içine yerleştireceğiniz silikon sutyen sayesinde göğüsleriniz daha derli toplu duracaktır.

Vücudunuzun daha estetik durmasını istiyorsanız;

Çizgilerden kaçmayın. Çizgiler boyuna olduğu sürece bir sorun yok... Karışık desenler kullanmayın. Bu sadece daha da kilolu ve biçimsiz görünmenize yol açacaktır. Onun yerine tek renk ya da basit desenli mayolar alın... Asla bikini giymem demeyin. Yapmanız gereken şey bikiniden değil, ince iplerden ve üçgen bikinilerden kaçınmak...

Etiketler: bikini - mayo - kadın - deniz - plaj