Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak? Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon tarihi, oyuncuları ve yayın günü

Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonunun ilk bölümü için geri sayım başladı! TV8 ekranlarının çok sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in fragmanının yayınlanmasının ardından dizinin yayın günü ve saati belli oldu! Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı, sevilen oyuncu kadrosu ile ilk sezonunda milyonların kalbine dokunan gerçek bir hayat hikayesi "Doğduğun Ev Kaderindir" için sayılı gün kala, dizinin yakın takipçileri "Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak, yayın günü ne zaman, saat kaçta, dizinin kadrosuna dahil olan oyuncu kim?" şeklinde sorgulamalara başladı. Hepsi ve daha fazlası haber detaylarında!

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 15:42
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 15:42
Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak? Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon tarihi, oyuncuları ve yayın günü

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, yeni sezonun ilk fragmanının yayınlanmasının ardından ekranlara döneceği günün müjdesini verdi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Camdaki Kız"  kitabından uyarlanan ve kısa sürede tüm ülkede milyonlarca evin televizyonunun vazgeçilmezlerinden biri olan dizinin yayın tarihi ve ikinci sezonunda neler olacağı belli oldu. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu, uyarlanan senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın kaleme aldığı diziye dair merak edilen birçok nokta oldu. Peki, dizinin kadrosuna bu sezon dahil olacak isim kim? Bu sezon hangi oyuncular dizide olacak? İşte, Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezon detayları...

Haber ile ilgili metin girin!.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ SEZONUN İLK BÖLÜM FRAGMANI (13. BÖLÜM) İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 2. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezonu her hafta Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sevenleri ile buluşacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ikinci sezonunun ilk bölümü ise 30 Eylül Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında sizlerle olacak!

Haber ile ilgili metin girin!.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN KADROSUNA KATILAN YENİ OYUNCU KİM OLACAK?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezonunda kadroya dahil olan isim Engin Öztürk oldu ve dizinin takipçileri, yeni bir diziye heyecan katacak Öztürk'ün rolünü görmek için geri sayıma başladı!

Haber ile ilgili metin girin!.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkan dizide, çocukluğunda büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları, yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur.

İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulurken; ikilinin bu yolculuğunda hayat hikayeleri onlara eşlik etmektedir...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

 Başrollerini Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizide Engin Hepileri ve Nail Kırmızıgül yer alıyor.