Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları kimdir? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları kimdir sorusunun yanıtı, TV8 ekranlarının sevilen dizisinin izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezon 13. bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Peki, geçtiğimiz sezon izleyicinin beğenisini toplayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 19:50
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 19:50
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları kimdir? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları merak edilmeye başladı. 2. sezon 13. bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizinin oyuncu kadrosunda, oldukça deneyimli ve beğenilen isimler yer alıyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezon ilk bölümünde Kırmızı Oda sürprizi de yaşanıyor. Zeynep, doktora tedavi için gidiyor. Zeynep ve Mehdi'nin evliliği yeni bir boyuta geçerken, Benal'in yaşadıkları eve gelmesi olayların seyrini değiştiriyor. Benal, Zeynep ve Mehdi ile aynı evde mi kalacak?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI

Zeynep - Demet Özdemir
Mehdi - İbrahim Çelikkol
Sakin - Zuhal Gencer
Nermin - Senan Kara
Ekrem - Nail Kırmızıgül
Faruk - Engin Hepileri
Cemile - Elif Sönmez
Sultan - Hülya Uyar
Nuh - Fatih Koyunoğlu
Müjgan - Zeynep Kumral
Kibrit - Helin Kandemir

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.