Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu hafta var mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen ve sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir ile ilgili sorular her geçen gün artmaya devam ediyor. Dizinin takipçileri koronavirüs yüzünden dizinin ara vermesinin ardından, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başlayacağı zamanı merak ediyorlar. Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir Instagram üzerinden dizinin çekimlerine başlandığını duyurmuştu. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta başlayacak mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman?

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 10:01
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 10:01
Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu hafta var mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TV8 ekranlarında her hafta çarşamba akşamı ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle alakalı araştırmalar internet üzerinden sürmeye devam ediyor. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, koronavirüs salgınının başlaması sonrası çekimlere ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan paylaşım sonrası izleyiciler heyecanlandı ve sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir'in ne zaman başlayacağını, bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmeye başladılar. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta başlayacak mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman başlayacak sorularının yanıtı, heyecan dolu dizinin takipçileri tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. En son 11. bölümüyle ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak eden izleyiciler internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 1 Temmuz Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşacak. Dizi yayınlanacak olan yeni bölümüyle sezon finali yapacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR'İN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Mehdi’nin gözünü açmasıyla birlikte, ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılır. Herkes bunun mutluluğunu yaşarken, Zeynep’in aklında bazı soru işaretleri vardır.

Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır.

Emine, Faruk’la ilişkisini herkesten gizli yürüttüğünü düşünür. Ancak hiç ummadığı anda, önüne büyük bir engel çıkar.

Zeynep, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalır. Kaderi onu Mehdi’den ayıracak mıdır?