Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümü hakkında binlerce izleyici araştırma yapmaya başladı. Her hafta çarşamba akşamı ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü TV8 yayın akışında yer almadı. Birçok izleyici, 'Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?' gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte detaylar.

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 15:23
Değiştirme Tarihi: 24.03.2021 15:23
Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren, izleyicilerini ekran başına kilitleyen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünün bu akşam neden olmadığı birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. Dizinin izleyicileri yeni bölümün yayın akışında yer almamasının ardından 'Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?' gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? İşte detaylar.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK? 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü bu akşam TV8 yayın akışında yer almıyor. Bu akşam saat 20.00’de Doğduğun Ev Kaderindir'in kolaj bölümü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümü 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de TV8 ekranlarında sizlerle olacak.