Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok sorusu, diziseverler tarafından sorgulanmaya başladı. TV8 yayın akışında gözükmeyen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü hakkında araştırmalar başladı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2021 14:55
Değiştirme Tarihi: 06.01.2021 14:55
Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren reyting rekorları kıran Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümüyle ilgili sorgulamalar internet üzerinden hız kazandı. Her hafta çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanan dizinin bu akşam yayın akışında gözükmemesi diziseverleri meraklandırdı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yılbaşı ardından ara veren dizilerden biri de Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oldu. En son 30 Aralık 2020 tarihinde izleyicileriyle buluşan Doğduğun Ev Kaderindir bir haftalık aranın ardından ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 13 Ocak Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında sizlerle olacak.