Doğduğun Ev Kaderindir 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2020 23:05
Değiştirme Tarihi: 30.01.2020 23:05

Doğduğun Ev Kaderindir 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizi kısa zamanda büyük ilgi uyandırdı. Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde neler yaşandı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 5. yeni bölüm fragmanı...

TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizide başrolleri Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Fragmanda Zeynep ile Mehdi'nin konuşmaları dikkat çekiyor. Zeynep, Mehdi'nin kendisine neden "git" dediğini öğreniyor. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 5. yeni bölüm fragmanı...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep’in söylediği yalan, tüm çıplaklığıyla gözler önüne serilir. Artık kaçacak yeri kalmamıştır. Mehdi kendini kandırılmış hisseder. Gururu incinmiştir. Mehdi’nin üzüntüsü, ailesine de sirayet eder. İlişkilerinin aldığı bu darbe, evde daha sert rüzgarların esmesine sebep olur. Nermin’in hatırlattığı bazı gerçekler, Zeynep’in kafasını karıştırır. Adımlarını atarken, artık bunları da hesap etmek zorundadır. Mehdi geleceğe dair bir karar vermeye çalışırken, kendisine yaklaşan tehlikeden habersizdir.

GERÇEK BİR HAYAT HİKAYESİ

“Doğduğun ev kaderinmiş. Kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş”

Yakında TV8’de yayınlanmaya başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.