Doğan Ür - Ersin Nakipoğlu düeti "Vazgeç İstanbul’dan"

Doğan Ür - Ersin Nakipoğlu düeti “Vazgeç İstanbul’dan” 28 Ağustos 2017’de CdBaby prodüktörlüğünde ve Youtube üzerinden yayınlandı.

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2017 15:04
Değiştirme Tarihi: 12.09.2017 15:04
Doğan Ür - Ersin Nakipoğlu düeti 'Vazgeç İstanbul’dan'

Doğan Ür - Ersin Nakipoğlu düeti “Vazgeç İstanbul’dan” 28 Ağustos 2017’de CdBaby prodüktörlüğünde ve Youtube üzerinden yayınlandı. Söz & Müzik Doğan Ür’e ait parçanın düzenlemesini ise Ersin Nakipoğlu yaptı.

Doğan Ür “Standart aşk ve İstanbul şarkılarının dışında bir eser ortaya koymaya çalıştık. Evet İstanbul çok güzel bir şehir, orada doğup büyüdük, hepimizin her köşesinde anıları var fakat günümüzde maalesef kalabalıktan, betonlaşmadan ve tabiki trafikten insanlar mutsuz, herkes yorgun, şehrin ağırlığı üzerlerine artarak basıyor. Parçada İstanbul’un bu yönüne değinmeye çalıştık, keyifli bir dille bunu anlatmaya çalıştık umarım dinleyenlere de bu yansıyacaktır.“

Ersin Nakipoğlu “Parçanın sözleri ve müziği sevgili Doğan abime ait, bende alt yapı ve solo gitar kısımlarında elimden geldiğince düzenlemesini yapmaya çalıştım. Kayıtları ve alt yapıları tamamen ev ortamında gerçekleştirdik, müziğimiz tamamlanınca yine kendi imkanlarımızla bir video klip hazırladık ve Youtube üzerinden yayınladık, Doğan abi illüstrasyonlarıyla klibi renklerdirdi bende onlara hareket verdim, umarım herkesin seveceği, dinleyip huzur bulacağı bir parça olmuştur.”

Söz & Müzik: Doğan Ür
Aranjman & Solo Gitar: Ersin Nakipoğlu

Daha fazla bilgi için;
doganyahoo.com