Doğan Cem Özdemir kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğan Cem Özdemir nereli?

Doğan Cem Özdemir, O Ses Türkiye 2021 yarışmasında performansıyla dikkat çeken isimlerden. Sevilen yarışmanın üçüncü bölümünde sahne alan O Ses Türkiye Doğan Cem Özdemir, dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Peki, Doğan Cem Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2021 22:00
Değiştirme Tarihi: 16.10.2021 22:00
Doğan Cem Özdemir kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğan Cem Özdemir nereli?

O Ses Türkiye 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Doğan Cem Özdemir, bu akşam üçüncü bölümü ile ekrana gelen O Ses Türkiye’de sahne aldı. Günün başarılı performanslarından biri olan Doğan Cem Özdemir, 4 jüriyi döndürerek ilk turu geçmeyi başardı. Peki, Doğan Cem Özdemir kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte O Ses Türkiye Doğan Cem Özdemir hakkındaki bilgiler…

O SES TÜRKİYE DOĞAN CEM ÖZDEMİR KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Doğan Cem Özdemir, 24 yaşında. İstanbul Üniversitesi Konservatuarında Opera bölümünde okuyor. İstanbul’da yaşamaya üniversiteyi kazanmakla başlayan yarışmacı, aslen Zonguldaklı ve hayatı bu şehirde geçmiş.

Operada insanların sesini duyunca şaşırdıklarını söyleyen Doğan Cem Özdemir, bir erkekten soprano gibi bir ses çıkmasına inanmadıklarını belirtti.  

Doğan Cem Özdemir, kendisini ayıran özelliğin eğitimli olması ve kadın seslerini rahatlıkla çıkarabilmek olduğunu söyledi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Doğan Cem Özdemir, bu akşam O Ses Türkiye’de “YALNIZ” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye’de Oğuzhan Koç’un takımıyla devam etme kararı aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin