Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Doğa Rutkay: TIR'a niçin kamyon diyorlar?

Doğa Rutkay: TIR'a niçin kamyon diyorlar?

Fransa'nın Nice kentinde 80'den fazla kişinin yaşamını yitirdiği kanlı saldırı sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Saldırıya ünlü isimler sosyal medyadan sert tepki gösterdi. Doğa Rutkay'ın "TIR'a neden kamyon diyorlar" şeklindeki paylaşımına kimse bir anlam veremedi.

15.07.2016 11:05

Fransa bir kez daha terörle sarsıldı. Ülkenin Nice kentinde Ulusal Bayram kutlamaları sırasında kamyonu kalabalığın üzerine sürdü. Saldırıda 84 kişi hayatını kaybederken, 100’den fazla da kişi yaralandı. Sosyal medyada da geniş yankı bulan Fransa'daki terör saldırısına ünlü isimlerden de tepkiler geldi.

DOĞA RUTKAY: 'TIR'A NEDEN KAMYON DİYORLAR'Ancak 84 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıda herkes sağduyu mesajı verirken oyuncu Doğa Rutkay'ın "TIR'a neden kamyon diyorlar" şeklindeki paylaşımına kimse bir anlam veremedi.

İŞTE SOSYAL MEDYADAKİ MESAJLARDAN BAZILARI;Sibel Can: Acının dili,dini, rengi,ırkı yok.. Yine dünyanın başka bir köşesinde masum insanlar öldü.Gülben Ergen: İnsanlar öldürüldükçe… İnsanlık ölüyor..Atilla Taş: Hangi din, hangi inanç, hangi amaç bunu meşru kılabilir ve insanlar da sevinç yaratabilir? Yazık, yazıklar olsun!Ayşegül Aldinç: Fransa'nın tedirginliği boşa değilmiş. Burda önlem alıp orada teröre yakalandılar.. Görüntüler korkunç.. Yazık çok yazık!Ömür Gedik: Dünya iyice hastalandı… Fransa, geçmiş olsun…Özge Ulusoy: Dünyanın geldiği sevgisiz ve hatta nefret dolu yer dehşet verici…Üzgünüm…Lanet olsun teröre..

Yorumlar | 0
üye profil