"Suratını görünce iştahım kaçıyor"

Ünlü manken Doğa Bekleriz'den şarkıcı Emrah'a şoke eden sözler.

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2014 10:05
Değiştirme Tarihi: 28.11.2014 10:24
'Suratını görünce iştahım kaçıyor'

Ünlü manken Doğa Bekleriz Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemez Olmaz programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Dört ay önce Mersin’e taşındığını ve makarnacı dükkânı açtığını söyleyen Bekleriz, bir hamburger markasının reklam filminde rol alan ünlü şarkıcı Emrah için şaşırtıcı yorumlarda bulundu.


"O suratı görünce iştahım kaçıyor" 
 
Emrah’ın reklam filmini izledim. O suratı görünce iştahım kaçıyor, o hamburger’i nasıl yiyorlar anlamıyorum.


"Mutfağa da giriyorum bulaşık da yıkıyorum"
 
 
Dört aydır Mersin’e yaşıyorum. Mersin’de makarna işine el attım.Zaten hep esnaf ruhlu bir kadındım. Dükkanımda mutfağa da giriyorum, bulaşık da yıkıyorum.


"Vicdanlı bir adamla evlenmek istiyorum"
 
Herkes “Aşık olupta mı Mersin’e gittin?” diye soruyor. Sevgilim yok. Bir yere gitmem için aşık olmama hiç gerek yok. Mersin’e ailemle gittim ve ne yapacağımı bilmeden gittim Domates’in ucuzluğuna aşık olduğum için Mersin’e gittim. Evlenmeyi düşünüyorum.Evde mi kalacağım? Vicdanlı bir adamla evlenmek istiyorum.


"Yapıştırıcı reklamında oynamamı teklif ettiler" 

Biriyle tanışıyorum, biraz sonra “Vallahi kulağımı yapıştırmadım” demek zorunda kalıyorum. Hiç kimse unutmadı o olayı.Bir muhabir “Sen evden işe, işten eve geliyorsun; gel sana böyle bir haber yapalım.” dedi, ben de kabul ettim. O olayın artıları olduğu kadar benden götürdükleri de oldu. O dönem birçok anlaşmam iptal edildi. Yapıştırıcı reklamında oynamamı bile teklif ettiler.

doğa bekleriz