Doğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgiler

Doğa Baykara kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Doğa Baykara oldu. Performansıyla 2 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Doğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 23:41
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 23:41
Doğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Doğa Baykara, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Doğa Baykara kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE DOĞA BAYKARA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Doğa Baykara, 20 yaşında. Yarışmaya Tekirdağ'dan katılıyor. İlkokulda korolarda başlayan müzik hayatı, ortaokulda belediye konservatuvarıyla devam etmiş. Burada bulunan bir öğretmen tarafından keşfedildiğini, piyano eğitimi aldığını söyledi. Doğa Baykara, piyano, gitar ve ukulele çalabiliyor.

Müzikteki ilk hedefinin okulunu bitirmek olduğunu söyleyen Doğa Baykara, yarışmada da kendisini kitlelere duyurmak olarak açıkladı.

DOĞA BAYKARA HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Doğa Baykara, “NAPARDIM BİLMEM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz ve Ebru Gündeş’i döndürdü. Doğa Baykara, yoluna Murat Boz’un takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin