Doç. Dr. Orhan Bat: Fazla kilolar yaşam kalitesini düşürüyor

Yaşam kalitesini düşüren en önemli etkenlerin başında hızlı kilo alımı ve vücut ağırlığının giderek artması konusu bulunuyor. Bu problemden kurtulmak için doğal çözüm yolları uygulanabileceği gibi cerrahi müdahalelerin de günümüz koşullarında rahatlıkla gerçekleştirilebileceğinden bahsetti. 

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2021 15:40
Değiştirme Tarihi: 08.05.2021 15:40
Doç. Dr. Orhan Bat: Fazla kilolar yaşam kalitesini düşürüyor

Yalnızlığım kaliteli yaşam için kilo vermek veya fit bir vücuda sahip olma imkanı sağladıklarını belirten genel cerrahi uzmanı Doç. Dr. Orhan Bat bunun yanı sıra lazer yöntemi ile hemoroid tedavisi ve fenol enjeksiyon işlemlerini gerçekleştirdiklerinden de bahsetti. Hayatın her alanında sağlıklı ve en iyi koşullarda bulunabilmek için gerekli titizliği gösterdiklerini belirterek bunun için gerekli teknolojik ürünleri ve çağın gerekliliklerini araştırdıklarını belirterek uluslararası düzeyde verimliliği tespit edilmiş modern tıp cihazları ile başarılı sonuçlar elde edilebileceğinden bahsetti.

Modern tedavi işlemleri ile hayatın çok daha rahat bir şekilde sağlıklı yaşandığından bahseden Orhan Bat ameliyatsız obezite tedavisi Çağın hastalığı dedi ve obeziteye karşı elde edilmiş en büyük buluştur dedi. Hızlı ve ağrısız bir tedavi yöntemi olduğundan bahsederek bireylerin bu yöntemle sosyal ve psikolojik yaşam kalitesinin yükseldiğini belirtti.