Djuliana Gani: 'Türk kültürünü daha yakından öğrenmek istiyorum'

Ünlü Bulgar model Djuliana Gani, son dönemde Türkiye sevgisiyle ön plana çıkıyor. Her şart altında Türkiye’yi ve Türk insanını çok sevdiğini belirten güzel model, Türk kültürünü yakından öğrenmek istediğini de dile getiriyor. Son olarak Türkiye’ye ve Türk kültürüne ilişkin değerlendirmelerde bulunan ünlü model Djuliana Gani açıklamalarında; “Türk kültürünü daha yakından öğrenmek istiyorum. Özellikle Instagram’da fazlasıyla Türk takipçim var ve onlarla etkileşim içerisinde olmak beni heyecanlandırıyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2021 11:30
Değiştirme Tarihi: 13.12.2021 11:30
Djuliana Gani: 'Türk kültürünü daha yakından öğrenmek istiyorum'

“Türkiye Hakkında Araştırmalar Yapıyorum”

Türkiye hakkında uzun ve detaylı araştırmalar yaptığının altını çizen güzel model Djuliana Gani; “Türkiye hakkında araştırmalar yapıyorum. Yaptığım araştırmalarda Türkiye’nin gerçek bir tabiat harikası olduğunu açık biçimde gördüm. Hemen her bölgesinde ayrı bir doğa güzelliğine sahip. Özellikle Türkiye’nin tatil semtlerini fazlasıyla seviyorum. Deniz, kum, güneş, rahatlık ve sınırsız eğlence için oldukça ideal.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“Türk İnsanını Daha Yakından Tanımak İstiyorum”

Türkiye’ye hayranlık duyduğu kadar Türk insanını da çok sevdiğinin altını sıklıkla çizen başarılı model Djuliana Gani açıklamalarında; “Türk insanını daha yakından tanımak istiyorum. İnstagram üzerinden yaptığım paylaşımlara ve özel mesaj kutuma fazlasıyla Türkçe yorum ve mesaj düşüyor. Beni yakından takip ediyorlar diye düşünüyorum. Bu sebepten Türk kültürünü ve Türkiye’yi tanımanın dışında Türk insanını da yakından tanımak benim için gerçekten önemli. Türk arkadaşlarım bu konuda bana oldukça yardımcı oluyor.” İfadelerine yer verdi.

“Oldukça Fazla Türk Takipçim Var”

Zaman zaman İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme damga vuran başarılı model Djuliana Gani, özellikle cüretkâr pozlarıyla dikkat çekiyor. Instagram’da yüz binlerce takipçiye sahip olan güzel model; “Instagram’da takipçi sayım oldukça yüksek. Dünyanın farklı bölgelerinde, farklı milletlerinden insanlar beni takip ediyor. Bunlar arasında Türklerin yeri gerçekten farklı Oldukça fazla Türk takipçim var ve onlar neredeyse tüm fotoğraflarımı beğeniyor. Bazı takipçilerim Türkiye’ye gelmem ve orada yaşamam konusunda son derece ısrarlı. Bu oldukça cazip bir teklif. Açıkçası Türkiye’de yaşamak, gerçekten çok keyif verici olurdu.” sözleriyle Türk takipçilerine mesaj gönderdi.

İlgili Sayfalar: Magazin