DJ Orhan Uzdu mesleğin inceliklerini anlattı

Yaklaşık 10 yıl önce müzik sektörüne giren DJ Orhan Uzdu'nun hedefi dünyaca ünlü isimlerle çalışmak... Uzdu yaptığı müzik türüyle ilgili açıklamalar yaptı

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2020 11:02
Değiştirme Tarihi: 15.12.2020 11:02
DJ Orhan Uzdu mesleğin inceliklerini anlattı

 2012 yılında Türkiye'nin birçok yerinde düzenlenen müzik etkinliklerinde sahne alan DJ Orhan Uzdu, aynı yıl bir rekorun da sahibi olmuştu. “Bir Yıl İçinde Sahneye En Çok Çıkan DJ” unvanına sahip olan başarılı müzisyen, takip eden yıllarda da müzik festivallerinin vazgeçilmezi oldu. 

DJ Orhan Uzdu, Türk DJ ve prodüktördür. Son yıllarda eğlence ve müzik dünyasına DJ'lerin ağırlığını koymasının beki de öncülerinden biri. Ünlü DJ, 21 yaşında başladığı DJ'liğe son hız devam ederken bir yandan da birçok başarılı müzisyenle stüdyo çalışmaları yapmakta. 2011 yılında müzik sektörüne profesyonel olarak adım atan DJ Orhan'ın hedefi oldukça büyük. Hedefinin dünyaca ünlü isimlerle çalışmak olduğunu dile getiren Uzdu, bu hedefinin büyük bir bölümünü gerçekleştirdi. Başarılı DJ ülkesini uluslararası alanda temsil etmekten de gurur duyduğunu ifade etti.

Aranjörlüğünü yaptığı albümlerde de büyük bir başarı yakalayan Orhan Uzdu'nun marifetleri sadece DJ'likte değil. Birçok enstrümanı çalabilen ve prodüktörlüğünü üstlendiği albümlerde de bu yeteneğini konuşturan Orhan Uzdu gelecek yıllarda da adından epey söz ettireceğe benziyor.

İlgili Sayfalar: Magazin