Dizi aşkı gerçek mi oluyor? Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü...

Final yapan 'Masumiyet' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü aşkı geçtiğimiz aylarda sona ermişti. Biten ilişkinin ardından Tütüncü'nün, 2020'de ekranlara veda eden 'Afili Aşk' dizisindeki partneri Burcu Özberk ile yakınlaştığı iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2021 17:31
Değiştirme Tarihi: 19.12.2021 17:31
Dizi aşkı gerçek mi oluyor? Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü...

2019-2020 sezonunda yayınlanan 'Afili Aşk' dizisinde birlikte rol alan Burcu Özberk (32) ve Serkay Tütüncü (30) hakkında o dönem aşk dedikoduları çıkmış, Ancak Özberk "Arkadaşız" diyerek bu iddiaları yalanlamıştı.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; iki ünlü isim, geçtiğimiz akşam Ulus29'da düzenlenen bir doğum günü partisinde bir araya geldi.

Olaya şahit olanların anlattığına göre, Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü, gecede kimseye aldırmadan dudaktan öpüştü. İkilinin yakınlaşması, gece boyu devam etti.

Öte yandan birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan çifti, Ağustos ayının sonunda ayrılık kararı almıştı. Sosyal medya hesaplarından takipleşmeyi bırakan ikili, tüm aşk dolu fotoğraflarını da silmişti.

Ayrılık sonrası Nişantaşı'nda objektiflere takılan 25 yaşındaki Alişan, "Evet, ilişkim bitti. Neden bittiği hakkında konuşmak istemiyorum" açıklamasını yapmıştı. Tütüncü'den ise bir açıklama gelmemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.
 

İlgili Sayfalar: Magazin