Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Diriliş Eruğrul ne zaman yayınlanacak sorusu yeni bölüm fragmanı ile yanıt buldu

Diriliş Eruğrul ne zaman yayınlanacak sorusu yeni bölüm fragmanı ile yanıt buldu

Diriliş Ertuğrul dizisinin başlayacağı tarih merakla bekleniyordu. Diriliş Ertuğrul dizisinin ne zaman başlayacağı yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile belli oldu. TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezona başlamakta biraz geç kalmış, konu hakkında dizinin yapımcısı tarafından açıklama yapılmıştı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

17.10.2016 14:30

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve yayın tarihi merakla beklenirken, dizinin yeni bölüm fragmanı ile birlikte ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Yeni sezonda Çarşamba akşamları ekranlara gelecek Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon fragmanında oldukça hareketli sahneler bulunuyor. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?
TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 61.Bölümünde Ertuğrul, yaşanan hengâmede yaralanan ağabeysini obaya getirmiştir. Sungur Tekin’in yaralanması Kayı otağında tansiyonu daha da yükseltir. Gündoğdu, bütün olanlardan Ertuğrul’u sorum tutar. Tüm yaşananlara, kendilerini dinlemeyen Ertuğrul’un neden olduğunu söyler. İki kardeş arasında sert bir tartışma çıkar. Bu sert tartışmanın üstüne Hayme’nin gelmesi olayı daha da büyütmüştür. Sungur Tekin’in yaralandığını öğrenen Hayme adeta yıkılır. Bu durum bütün iplerin kopmasına neden olmuştur. Nice vakittir Süleyman Şah’ın evlatları arasında yaşananlar, artık durdurulamaz bir hale gelmiştir. Gündoğdu, annesine rest çekerek beylik seçimi için toyu toplamasını ister. Hayme, oğlunun bu isteğini kabul eder. Gündoğdu, Kayılar’a Bey seçilerek hem Ertuğrul’u durduracağını hem de obasını bütün tehlikelerden kurtaracağını planlar. Ancak, Ertuğrul’ da Kayılar’a bey olmak için aday olmuştur. Her iki kardeş de sıkı bir seçim çalışması yaparlar. Toyda yapılan seçimle Gündoğdu Kayılar’ın yeni beyi seçilir. Bu yaşananların üzerine Ertuğrul artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını söyler. Ertuğrul kendisine inananlarla birlikte Bizans sınırına göç edeceğini açıklayarak toydan ayrılır. Hayme’nin bütün çabalarına rağmen Ertuğrul bu kararından dönmez. Ayrılık için çalışmalar başlamıştır. TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Ertuğrul’la, annesinin vedasında neler yaşanacak? Sungur Tekin alp başı olarak Ertuğrul’un alpları da götürmesine izin vermemesine Ertuğrul’un tepkisi ne olacak? Akça Bey’in Ertuğrul’a oynadığı oyun nedir? Göç kervanını nasıl bir tehlike bekliyor? Halime’yi hangi olay yıkar? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 61. Bölümde.

Yorumlar | 0
üye profil