Diriliş Ertuğrul'un yapımcısından Engin Altan Düzyatan'a veto!

Diriliş Ertuğrul'un yapımcısından Engin Altan Düzyatan'a veto!
Yayınlanma Tarihi: 18.04.2016 15:32
Değiştirme Tarihi: 18.04.2016 15:39

TRT 1'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Engin Altan Düzyatan'a yapımcısından veto! İddialara göre yapımcı, Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı film 'Romantik Komedi' serisinin yeni projesinde oynaması istenmiyor.

Diriliş: Ertuğrul dizisinde rol alan Engin Altan Düzyatan'a yapımcısından Romantik Komedi tepkisi.

Diriliş Ertuğrul dizisi Mayıs ayının sonunda sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Dizinin finalinde Gündoğu karakteri ile seyirci karşısına çıkan Kaan Taşaner projeye veda edecek. Kaan Taşaner'in yeni bir dizide rol alacağı konuşuluyor. 

 

kaan taşaner

Uçankuş TV'nin "İki Kadın Arasında" programının haberine göre Diriliş Ertuğrul'un sezon finalinden sonra başrol oyuncusu  Düzyatan, ilk iki  filminde oynadığı "Romantik Komedi" serisinin yeni projesi "Romantik Komedi Balayı" filminde rol almaya hazırlanıyordu. 

Yakışıklı oyuncu geçen günlerde bu yaz film projesi olduğunu söylemiş ancak özellikle projesinin adını vermemişti. Bunun nedeni ise sonradan ortaya çıktı. Kulislerde konuşulan iddiaya göre TRT 1'de ekrana gelen Diriliş'in yapımcısı Engin Altan Düzyatan'ın Mahsun Kırmızıgül ile Murat Tokat'ın yapımcılığını üstlendiği "Romantik Komedi" filminde oynamasını istemiyor.

 

romantik komedi

Yapımcı istemiyor

Yapımcı, tarihi bir karakterle özdeşleşen oyuncunun romantik bir projeyle gündeme gelmesini istemiyor. Engin Altan Düzyatan, geçen yıl sözleşme yaptığı Mahsun Kırmızıgül ile yeni sezonda çalışmaya devam edeceği Diriliş'in yapımcısı arasında kaldı. Yaşanan krizinin nasıl çözüleceği merak konusu... Romantik Komedi Balayı filmi geçen yaz da Engin Altan Düzyatan'ın "Diriliş" dizisinde olmazsa olmazı olan sakallarını kesemediği için bu yıla ertelenmişti.