'Diriliş Ertuğrul' ne zaman başlayacak?

'Diriliş Ertuğrul' ne zaman başlayacak?

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

TRT 1'de ekrana gelen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Engin Altan Düzyatan'ın başrolde yer aldığı 'Diriliş Ertuğrul'un fenomenleri, sosyal medya hesapları üzerinden dizisinin yeni bölümleri için sabırsızlıkla beklediklerini ifade ediyor.

'28 Eylül'de başlayacak' iddiası
Dizinin ikinci sezonu 30 Eylül 2015 tarihinde başlamıştı. 'Diriliş Ertuğrul'un, yeni sezonun ilk bölümünün 28 Eylül Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olması bekleniyor.

Tarihi konuları elen alan diziler furyasının parçalarından olan 'Diriliş Ertuğrul', yayınlandığı günden beri büyük beğeni topladı.

Diriliş Ertuğrul dizisi Kapadokya'da çekilmeyecek
Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin Kapadokya'da çekileceği yönündeki iddialara yalanlama geldi.

Geçtiğimiz sezon yayınlandığı reyting rekorları kıran 'Diriliş Ertuğrul' dizisi ile ilgili son dönemde özellikle sosyal medyada birçok iddia ortaya atıldı. Üçüncü sezonun Kapadokya'da çekileceği de bu iddiaların arasındaydı. Ancak dizinin sosyal medya hesabından Kapadokya haberleri net bir şekilde yalanlandı.

"Şehir konusunda bir değişiklik yok"
'Diriliş Ertuğrul'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, 'Medyada yer alan 'Diriliş Ertuğrul'un yeni adresi belli oldu' başlığı altında yazılan haberlerle ilgili düzeltme yapmayı uygun gördük. Çalışmalarımızın yapılacağı şehir konusunda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır" ifadelerine yer verildi.   Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Didem Balçın ve Hülya Darcan'ın paylaştığı dizi, önümüzdeki günlerde üçüncü sezonu ile ekranlara gelecek. 

Görüntülenme : 1551 Yayınlanma Tarihi: 14/09/2016 13:17:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin