Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Diriliş Ertuğrul Kapadokya'da çekilecek

Diriliş Ertuğrul Kapadokya'da çekilecek

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un çekim yeri değişti.

13.07.2016 13:31

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Yeni bölüm öncesi ise ilginç bir gelişme yaşandı. Dizinin çekim yapılacağı yer değişti. Dizinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, sosyal medyadan Kapadokya'da çekilmiş bir fotoğraf paylaşarak, "Hikayemizin geçeceği diyarlarda senaryomuz şekilleniyor" notunu düştü.

Yapımcı Bozdağ açıkladı Dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ Facebook hesabından Kapadokya'da çekilmiş bir fotoğrafına düştüğü notta, "Hikayemizin geçeceği diyarlarda senaryomuz şekilleniyor" bilgisine yer verdi.

İlk bölümü 10 Aralık 2014 tarihinde yayınlanan yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan'ın paylaştıkları televizyon dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. Sezon çekimleri Kapadokya'da yapılacak. Turizmciler heyecanlı Dizinin Kapadokya'da çekilecek olması herkesi heyecanlandırırken "Asmalı Konak" benzeri bir etkiyle turizmi canlandırma hayali de turizmcileri umutlandırdı.

Yorumlar | 0
üye profil