Diriliş Ertuğrul ekibinden darbe girişimine tepki

Diriliş Ertuğrul ekibinden darbe girişimine tepki

15 Temmuz Darbe girişiminde darbecilerin baskın yapıp korsan bildiri okuttuğu TRT1'nin sevilen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları darbecilere tepki gösterdi

TRT 1'in sevilen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un oyuncuları, senaristi ve yönetmeni, 15 temmuz darbe girişimine karşı bir video yayımladı.

Reyting rekorları kıran dizide 'Ertuğrul' karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan, "Demokrasiye karşı ket vuranlara karşı geri adım atmayacağız" ifadelerini kullandı.

'Artuk Bey' karakterini oynayan Ayberk Pekcan, “Milletimizle omuz omuza dik duracağız” derken, 'Hayme Ana' rolünü oynayan Hülya Darcan, “Bu ülkede demokrasinin karşısında olan hiçbir girişime müsaade etmeyeceğiz” dedi. 

'Doğan Alp' karakterini canlandıran Cavit Çetin Güner, “İstikbalimizi çaldırmayacağız” şeklinde konuşurken, 'Halime Sultan' rolündeki Esra Bilgiç, “Evlatlarımıza daha mutlu, huzurlu bir gelecek bırakmak için sokakları boş bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

Dizinin yönetmeni Metin Günay, "Sokaklarımızı, mahallemizi, meydanlarımızı boş bırakmayacağız" şeklinde konuştu. 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ ise "Sonsuza kadar adalet, sonsuza kadar hürriyet" dedi.

Görüntülenme : 2408 Güncelleme Tarihi: 19/07/2016 13:48:53
Yayınlanma Tarihi: 19/07/2016 13:03:41

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin