Dilek Palabıyık 2021'e damga vuracak kıyafetleri anlattı

Girişimci Dilek Palabıyık tarafından 2021 ilkbahar ve yaz sezonunda popüler olacak kıyafetlere yönelik açıklama geldi. Çok yakın zamanda İstanbul Osmanbey’de giyim mağazası açmaya hazırlanan Palabıyık, yaklaşan yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 11:18
Değiştirme Tarihi: 22.02.2021 11:18
Dilek Palabıyık 2021'e damga vuracak kıyafetleri anlattı

Palabıyık, 2020 yılının salgının gölgesinde geçtiğini ve çoğu vaktin evde geçtiği için rahat kıyafetlerin öne çıktığını belirtti. Ancak yaklaşan yeni sezonda tasarımcıların renkli şık kıyafetler tasarladıklarına değinen girişimci, renkli ve göz alıcı kıyafetlerin yeni sezona damga vuracağından bahsetti. Palabıyık şu ifadeleri kullandı: “Eşofman takımlarının genelde tercih edildiği bir yılı geride bıraktık ama 2021 sezonu ile birlikte tasarımcıların daha renkli ve şık kıyafetler tasarladıklarını görüyoruz. Bu yeni sezonunun da çok şık geçeceği anlamına geliyor,” dedi. 

Mağazası Yakında Hayata Geçiyor 

Giyime olan merakı ile bilinen Dilek Palabıyık bu ilgisini profesyonel alana taşımak için İstanbul Osmanbey’de faaliyete geçecek giyim mağazası açmaya hazırlanıyor. Hem yüz yüze hem de internet üzerinden satış yapacaklarını açıklayan Palabıyık konuyla ilgili olarak: “Günümüzde her şey dijital ortamlar üzerinden yürütülüyor. Bizler de buna göre bir planlama yapmış olduk. Bu kapsamda sadece yüz yüze satış yapmayacağız ve ürünleri internet üzerinden de kullanıma sunacağız,” dedi. Mağazanın hazırlık aşamasının bir ay gibi bir sürede tamamlanacağı da belirten Palabıyık özellikle modayı yakından takip ederek günlük yaşamda rahat şekilde şıklık elde etmek isteyenlerin sunulan ürünlerden çok mutlu olacağını da belirtti.