Dilek Arslan Dilber 2021–2022 sonbahar-kış modasını anlattı

Moda camiasına hızlı bir giriş yapan ve yine aynı hızla yükselen Dilek Arslan Dilber, 2021 – 2022 sonbahar kış modası hakkında yorumlarını paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2021 17:38
Değiştirme Tarihi: 19.09.2021 17:38
Dilek Arslan Dilber 2021–2022 sonbahar-kış modasını anlattı

Ünlü modacı Dilek Arslan Dilber, “Sonbahar ve kış modası bu sene diğerlerinden daha hareketli ve daha çok parçanın bulunduğu bir sezon olacak. İlk olarak şunu belirtmeliyim ki bu sonbahar kış sezonunda trençkotları bol bol göreceğiz. Özellikle kahve tonlarındaki trençkotlar moda olacak. Bunun yanı sıra vazgeçilmez olan sweat-shirt ve bolero sweat-shirt dediğimiz tasarımlar bu senenin en çok kullanılan parçaları olacak. Sonbahar kış denilince akla siyah ve kahve tonları gelebilir fakat bu yıl kırmızı, lila ve mavi renk kullanımında artış var.

Tüm bunların yanı sıra son zamanlarda herkesin üzerinde gördüğümüz örme hırka ve ceketler büyük eğilim olacak yine. Bu sezonda tüm parçalar daha rahat olarak tasarlanmış durumda. Bunların yanı sıra özellikle bu sezon triko elbise büyük sükse yapacak. Triko elbiseler hem günlük hem de özel günler için kullanıma uygun olduklarından herkes tarafından severek giyilmekte ve bu da modacıların gözünden elbette ki kaçmamaktadır” diyerek bu sezon hakkındaki trendleri açıkladı.

Kış sezonuna kendi markası ile giren başarılı modacı Dilek Arslan Dilber, 1988 yılında İstanbul'da doğmuş. Ünlü modacı, başarılı bir eğitim öğretim hayatı sonunda İstanbul Bilgi Üniversitesinde Hukuk Fakültesi Bölümünü kazanmış. Mezun olduktan sonra bir süre avukatlık mesleğini yapan Dilber, daha sonra eşi Ali Dilber ile tanışarak dünya evine girmiş. Mutlu çiftin çocukları Ali Aslan Dilber dünyaya geldikten sonra avukatlık yapmaya ara veren Dilek Arslan Dilber, kariyer anlamında yeni bir arayış içine girmiş. Daha öncesinden beri sürekli ilgi duyduğu moda sektörüne girmeye ve bu sektörde yatırım yapmaya karar veren genç modacı başarı basamaklarını da hızla tırmanmıştır.