Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dilberay: Şarkıcı olmasın diye kızımı dövdüm

Dilberay: Şarkıcı olmasın diye kızımı dövdüm

Ünlü türkücü Dilberay çocuklarının kendisi gibi şarkıcı olmasını istemediğini söyledi.

16.11.2016 08:43

Emre Saygı’nın Facebook’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Dilberay oldu. Sert mizacı ve söyledikleriyle olay olan Dilberay canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu. 

Şarkıcı olmasın diye kızımı dövdüm Çocuklarının kendisi gibi şarkıcı olmaması için elinden geleni yaptığını belirten Dilberay “ Küçük kızım bir gün mutfakta benim türkümü söylüyordu. Bende yanına gidip kim söyledi dedim. Mutlu olacağımı düşünerek ben söyledim dedi ama benden çok büyük bir dayak yedi. İlk defa bir çocuğuma vurdum bu yüzden. Ben çocuklarımın bu yola yönelmesini istemiyorum” dedi. 

dilberay  

Damarıma basmasınlar Sert micazıyla bilinen Dilberay “ Normalde çok sakin birisiyim iste canımı vereyim ama damarıma basılınca insanların canını yakarım. Ben haksız yere kimseye bir şey yapmam. Yalan ve haksızlığa bir anda tepki veririm. Çünkü babam bana böyle gösterdi” dedi.   Talk show yapacağım İleride bir talk Show yapmak istediğini anlatan Dilberay “ Zamanında parmaklıklar arkasında program yapmak eşimin fikriydi. Format sahibi oydu. Ben artık talk Show yapmak istiyorum ama hangi programı yaparsam yapayım parmaklıklar arkasında formatı bu programların içerisinde olacak” diye konuştu. Her öğünde kavurma yerim Çok kalabalık bir aile olduklarını ve çoğu zaman bir araya geldiklerini belirten Dilberay “ Çocuklarım ve torunlarım bir araya geldiğimiz zaman bir inek kesiyorum. Herkes payını alıyor ve evde mangal yapıyoruz. Ben et olmadan yaşayamam zaten sabah kahvaltı dahil tüm öğünlerde kavurma illaki olacak. Eskiden geceleri kelle yemeden yatamazdım ama artık kilo vermek için yemiyorum” dedi. 

Yorumlar | 0
üye profil