Dilara Gönder anne oldu: 'Ömrümün en güzel hediyesi' | Dilara Gönder kimdir?

Dilara Gönder anne oldu: 'Ömrümün en güzel hediyesi' | Dilara Gönder kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 18:21 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 18:21

Ünlü spiker Dilara Gönder Yalın, 14 Şubat'ta anne oldu. Güzel haber sonrası Dilara Gönder'in yaşamına dair bilgiler de merak edilmeye başlandı.  2016 yılında Selim Yalın ile evlenen Dilara Gönder kimdir?  İşte detaylar...

2016 yılında Selim Yalın ile dünyaevine giren ünlü spiker Dilara Gönder Yalın, 14 Şubat'ta anne oldu. Twitter hesabından hamilelik dönemine ait bir fotoğraf paylaşan Yalın, fotoğrafa şu notu düştü: 14 Şubat 2019... Bebeğimizi, aşkımızı bu günde kucağımıza aldık. Ömrümün en güzel hediyesi, aşk bebeğimiz... İsteyen herkese nasip olur İnsallah. (Hamile hatırası)

Haber ile ilgili metin girin!.

DİLARA GÖNDER KİMDİR?

Spor spikeri Dilara Gönder, 17 Haziran 1983 tarihinde dünyaya geldi. İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "DinleBul" adındaki programla katıldı. Programı radyo dalında birinci seçildi. Fenerbahçe TV'de "MusicBox" isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007'de Lig TV'ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı. Ardından TRT'de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı. 

Dilara Gönder, 2010 yılında NTV Spor'a transfer oldu. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.  2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan 'Ne Diyosun' adlı dizide rol aldı, bu aynı zamanda Gönder'in ilk oyunculuk deneyimidir. En son Star TV'de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterine hayat verdi. Bu dizi ardından TRT 1 ekranlarında yer alan Baba candır dizisinde oynadı. 2017 yapımı Box’un Yıldızları programında sunuculuk yaptı.