Dilara Aksüyek ve Onur Bay neden ayrıldı? İlk açıklama geldi

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay ile oyuncu Dilara Aksüyek'in birlikteliği magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu. İkilinin arasındaki 9 yaşlık fark da dikkat çekmişti. Ancak ikilinin birlikteliği çok uzun sürmedi ve geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları belirtilmişti. Ayrılık sonrası Dilara Aksüyek, Cihangir'de köpeğini dolaştırırken görüntülendi ve Onur Bay ile ayrılığına dair kısa bir açıklama yaptı. Peki Onur Bay ve Dilara Aksüyek neden ayrıldı? 

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 15:08
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 15:08
Dilara Aksüyek ve Onur Bay neden ayrıldı? İlk açıklama geldi

Köpeğinin sağlık sorunları yaşadığını ifade eden Dilara Aksüyek, minik dostunu bir gün içinde ameliyatla kısırlaştırdığını, dişini çektirdiğini ve tüylerini kestirdiğini söyledi.

Yaş farkı nedeniyle meslektaşı Onur Bay ile ayrıldıkları iddia edilen güzel oyuncu, "Anlaşamamazlık yüzünden ayrıldık. Sebebi bizde kalsın" şeklinde konuştu.

Birkaç hafta önce Onur Bay, magazin muhabirlerinin Dilara Aksüyek ile aralarındaki yaş farkını sorması üzerine, "21'inci yüzyılda artık böyle şeylerin konuşulması üzücü. Yaş farkı sorun değil, biz mutluyuz. Her şey çok güzel gidiyor" demişti. 

Etiketler: onur bay