Dilan Çıtak Tatlıses'ten şok açıklama: "Babamın çevresindekiler taciz etti"

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses'ten şok açıklamalar geldi. Babasıyla arasının düzelmediğini söyleyen Tatlıses, "Babam değil ama onun çevresinden kişiler, yapımcıma kadar arayıp taciz etti. İşimin durması için ellerinden geleni yaptılar" diye konuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 11:11
Değiştirme Tarihi: 10.07.2020 11:12
Dilan Çıtak Tatlıses'ten şok açıklama: 'Babamın çevresindekiler taciz etti'

Önceki akşam Cihangir'de nişanlısı Levent Dörter'le görüntülenen İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Parmağındaki yüzükle ilgili, "100 bin euro dermişim. Şaka bir yana Levent bu yüzüğü daha önce yaptırmıştı. Çok pahalı bir şey değil yani öyle bununla bir otomobil falan alamazsın. Güzel mutlu edici ve hoşuma giden bir şey. Sürpriz yaptı. Düğünü ertelemişti, kendini affettirdi" diye konuştu. 

"HAKSIZLIKLARA BOYUN EĞDİM"

Muhabirlerin, "Babanız İbrahim Bey'le aranızdaki sular duruldu mu?" sorusunu da yanıtlayan Tatlıses, "Hayır, bunca zaman sustum ve yapılan birçok haksızlığa boyun eğdim. İşimin engellenmesine sustum. Babam değil ama onun çevresinden kişiler, yapımcıma kadar arayıp, taciz etti. İşimin durması için ellerinden geleni yaptılar" açıklamasını yaptı. 

"BABAMIN BİLGİSİ YOK"

Tüm bu olanlardan babasının haberi olmadığını da vurgulayan şarkıcı, "Onu çok fazla doldurdular. Şimdiye kadar sustum ama artık canım yandı. Demek ki sabrımın sonuna gelmişim ve konuşuyorum. 'Bana ev, araba, para vermiyorlar' vah vah durumlarından dolayı konuşmuyorum. Dilan'a ne yapıldı, nasıl bir yanlış yapıldı da artık geçmişteki ayıpları gündeme getiriyor? İşimle uğraşıldı, ben bunlarla uğraşacağım diye, mesleğime harcamak istediğim enerjiyi harcayamadım" dedi. 

"EKSİ BAKİYEDEYİM"

Dilan Çıtak, sözlerine şöyle devam etti:

"Dilan neden beş yılda iki single çıkardı? İnsanlar sanıyor ki Tatlıses soyadı ona bir sürü imkan veriyor. Ama buna rağmen bir türlü olmuyor sanıyorlar. İnsanların öyle düşündüğü gibi imkanlar sunulmuyor bana hatta tam tersine bir de eksi bakiyedeyim. İşime olan enerjim tükendi. Artık beni bırakın da işime, gücüme odaklanayım. Beş yılda iki single çıkaracağıma, 50 albüm yapar, hak ettiğim değeri alırım. Bunların hepsini bana sorun, cevabını o versin" diye konuştu.  

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)