Dilan Çıtak Tatlıses: Babam eski kafalı öyle şeyleri sevmez

Dilan Çıtak Tatlıses: Babam eski kafalı öyle şeyleri sevmez
Yayınlanma Tarihi: 04.12.2019 10:02 | Değiştirme Tarihi: 04.12.2019 10:02

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses çok samimi açıklamalarda bulundu. Levent Dörter'le yeniden barıştıklarını açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses artık evlenmek istediklerini söyledi.

Şarkıcı, babası İbrahim Tatlıses’in ise henüz Dörter’le tanışmadığını belirtti: “Önce bir isteme olacak, orada tanışacaklar. Kız evlat babası, eski kafa biraz öyle şeyleri sevmez.”İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Levent Dörter’le tekrar barıştıklarını ve evlenmek istediklerini söyledi. Nişantaşı’ndaki görüntülenen şarkıcı, babası İbrahim Tatlıses’in henüz sevgilisi Dörter’le tanışmadığını açıkladı:

“Babamın öyle bir tanışma durumu yok. Önce bir isteme olacak, orada tanışacaklar. Kız evlat babası, eski kafa biraz öyle şeyleri sevmez. Bizim babalarımız eski kafalı olabiliyor, ‘Mutluysanız evlenin kurtulun laftan sözden’ diyor.”

Cover albümden sonra evlenebiliriz

Levent Dörter’le daha önce iki kez ayrılıp barıştıkları hatırlatılınca Tatlıses, “Magazin basınının yazdığı kadar kavga etmiyoruz. Eskiden öyleydik ama şimdi öyle değiliz” dedi.Şu sıralar babasının eski şarkılarını cover’ladığı yeni bir çalışması olduğunu ifade eden şarkıcı “Şimdi bizim yeni projemiz var, babamın şarkılarını cover yapıyoruz. Sonra evlilik istiyoruz” diye konuştu.

Roma’ya gidecektik uçağı kaçırdık

Sevgilisi Dörter’in kendisini sürpriz yapmak için Roma’ya uçak bileti aldığını açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugün doğum günüm, Levent sağ olsun sürpriz yapmak için Roma’ya uçak bileti aldı ama biz uçağı kaçırdık benim yüzümden. Bileti yarına erteledik, biraz fark çıktı.”