Dilan Çıtak'tan babası İbrahim Tatlıses'e dikkat çeken sözler: İnsanın salak yerine konması yanlış

Geçtiğimiz haftalarda İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlı arasında başlayan ve sonradan tatlıya bağlanan 'ev' meselesi, İbrahim Tatlıses ile kızı Dilan Çıtak'ın arasını açtı. Magazin muhabirlerine açıklamalarında bulunan Dilan Çıtak, kendisine Kuşadası'ndan vaad edilen ancak verilmeyen ev ile ilgili, 'Öyle bir durum olmuş ki ben bekliyormuşum gibi oldu. Çocuk evrakla yapılmıyor, çocuk hisle yapılıyor. Evrak geç geldi bahane gibi geliyor bana.' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 10:10
Değiştirme Tarihi: 02.07.2020 10:10
Dilan Çıtak'tan babası İbrahim Tatlıses'e dikkat çeken sözler: İnsanın salak yerine konması yanlış

Dilan Çıtak'ın konuyla ilgili açıklamaları şöyle: 


Öyle bir durum olmuş ki ben bekliyor muşum gibi oldu. Çocuk evrakla yapılmıyor, çocuk hisle yapılıyor. Evrak geç geldi bahane gibi geliyor bana. Geç verilince (evrak) ev mi verilmiyormuş? Ben daha önce de kendi paramı kazanıyordum, şimdi de öyle.

"İNSANIN SALAK YERİNE KONMASI YANLIŞ"

Mantıklı açıklaması şu açıkça konuşmak gerekirse ben kalkıp da bir şeylerin peşine hiç düşmedim. Bana göre Sezar’ın hakkı Sezar’ındır. İnsanın salak yerine konması yanlış, adaletli olmak lazım, babam herkese çok yardımsever bir insandır yanındaki yardımcılara kadar verilen ev 27 sene sonra barıştım denilen çocuğa verilmiyorsa evrak bana suni geldi diyebilirim.

'İNSANLARA APTAL MUAMELESİ YAPILMASI ZORUMA GİDİYOR"

Ben evrakımı gönderdim ama geç gönderdim. Ben herkes gibi koşarak tapu dairesine gitmeyi akıl edemedim. Ama diğer herkes almış zaten. Benim öyle bir acelem olmadı. Sonra kayboldu dendi. Tuhaf bir durum. İnşallah kendim çalışıp kazanırım ben destek olurum herkese. Dükkan güzel gidiyor, albüm güzel gidiyor. 13 yaşımdan beri kendim çalışıp kazanıyorum. Öyle bir beklentim yok. İnsanlara aptal muamelesi yapılması zoruma gidiyor. Bu tamamen 'Ben de salak değilim' meselesi tamamen. 

"KARŞINIZDA İMPARATOR OLUNCA..."

Avantaj dediğiniz şey maddiyat maneviyatsa böyle bir durumum yok benim. Öyle bir durumum yok benim. Karşınızdaki imparator olunca, 'Kızı oldun yırttın' algısı var. Çok şükür yani normalim ve bunu seviyorum. 

Altımdaki arabayı kendim aldım, dükkanımın kirasını kendim ödüyorum. Kalkıp adaletliymiş gibi davranılmasın. 

BABASININ YENİ İLİŞKİYLE İLGİLİ YORUM YAPMADI

İbrahim Tatlıses'in yeni ilişkisiyle ilgili konuşan Dilan Çıtak, "Hiç bilmiyorum, yanında çalışan birisi galiba o. Tanıyorum, yanında çalışan bir arkadaş." dedi.