Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson'dan jet-ski şov

İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson, Aralık 2021'de Dilan Çiçek Deniz'e, Boğaz'da evlenme teklifinde bulunmuştu. Güzel oyuncu, sevgilisine 'Evet' yanıtını vermişti. Mutlu birliktelikleri devam eden ve şimdilerde düğün telaşında olan ikili, Bodrum'da tatil yapıyor. Sahilde el ele yürüyen Deniz ve Saevarsson, daha sonra jet-ski yaparken görüntülendi.

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2022 09:36
Değiştirme Tarihi: 10.07.2022 09:36
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson'dan jet-ski şov

Thor Saevarsson ile evlilik teklifinin ardından Arnavutköy'deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren Dilan Çiçek Deniz, "Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış" şeklinde konuşmuştu.

"ÖLMEDEN ÖNCE BİLMENİ İSTEDİM"

'Çukur' ve 'Alev Alev' dizilerinin ardından Burak Deniz'le başrolü paylaştığı 'Gidenler' filminde kamera karşısına geçen Dilan Çiçek Deniz (27) ile kendisinden 10 yaş büyük İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson, geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerinin birinci yıl dönümlerini duygusal bir paylaşımla kutlamıştı.

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan oyuncu, "Seni gerçekten derinden seviyorum. Ölmeden önce bilmeni istedim" derken, Saevarsson da "Sonsuzluğa ve ötesine..." mesajıyla aşkını gözler önüne sermişlerdi. Çiftin paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi görmüştü.

"ALIŞTI BİZİM ADETLERE"

Öte yandan "Gelinlik baktım ama daha çok bakmamız lazım, yavaş yavaş olacak bu işler" diyen Deniz, sevgilisi Thor Saevarsson'un Türk örf ve adetlerini öğrenmeye başladığını söylemişti: Alıştı bizim örf ve adetlere, zaten hepsini de yapacağız. Yabancılık çekmiyor.

SEVGİLİSİNİN ELİNİ BIRAKMADI

Ünlü çift, önceki gün tatil için geldikleri Bodrum'da, konakladıkları otelin sahilinde görüntülendi. İkili, el ele tutuşarak otelin su sporları alanına geldi. Jet-ski yapmak için tekneye binen Dilan Çiçek’i, yönetmen sevgilisi elinden tutmayı ihmal etmedi.

HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Önce Thor, jet-ski'yi kullanarak ne kadar usta olduğunu gösterdi. Dilan Çiçek Deniz de "Benim senden neyim eksik" dercesine jet-ski'yi kullanmaya başlayarak hünerlerini sergiledi. Eğlenceli anlar yaşayan çiftin mutlulukları objektiflere böyle yansıdı.

Sahilde meraklı bakışların ilgi odağında yer alan ve neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen sevgililer, jet-ski keyfinden sonra el ele tutuşarak, otelin yolunu tuttu.

 

İlgili Sayfalar: Magazin