Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson düğünü ertelendi! İşte sebebi...

2014 yılında katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olan Dilan Çiçek Deniz, önceki gün Bebek'te bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Aralık 2021'de Boğaz'da evlilik teklifi alıp, 'Evet' yanıtını verdiği İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile yakın zamanda nikâh masasına oturmaları beklenen genç oyuncu ve manken, düğünü ertelediklerini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 05.08.2022 09:13
Değiştirme Tarihi: 05.08.2022 09:13
Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson düğünü ertelendi! İşte sebebi...

'Çukur' ve 'Alev Alev' dizilerinin ardından Burak Deniz'le başrolü paylaştığı 'Gidenler' filminde kamera karşısına geçen Dilan Çiçek Deniz (27) ile kendisinden 10 yaş büyük İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson, geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerinin birinci yıl dönümlerini sosyal medyada duygusal bir paylaşımla kutlamıştı.

"ÖLMEDEN ÖNCE BİLMENİ İSTEDİM"

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan oyuncu, "Seni gerçekten derinden seviyorum. Ölmeden önce bilmeni istedim" derken, Saevarsson da "Sonsuzluğa ve ötesine..." mesajıyla aşkını gözler önüne sermişlerdi. Çiftin paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi görmüştü.

"ALIŞTI BİZİM ADETLERE"

"Gelinlik baktım ama daha çok bakmamız lazım, yavaş yavaş olacak bu işler" diyen Deniz, sevgilisinin Türk örf ve adetlerini öğrenmeye başladığını söylemişti: Alıştı bizim örf ve adetlere, zaten hepsini de yapacağız. Yabancılık çekmiyor.

"İŞLERDEN DÜĞÜNE FIRSAT YOK"

Geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Dilan Çiçek Deniz'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Geçtiğimiz haziran ayında aşk yaşamaya başlayan ve bu yaz dünyaevine girmeleri beklenen ünlü oyuncu ve Thor Saevarsson, sürpriz bir karara imza attı.

Yönetmen sevgilisi ve kendinin iş yoğunluğu nedeniyle böyle bir karar aldıklarını belirten 27 yaşındaki güzel, şu ifadeleri kullandı:

Düğün iptal olmadı. Benim çekimlerin başlıyor. Thor’un kendi işleri var. Bu yüzden düğünü ertelemek zorunda kaldık.

"BENİM DE BEĞENDİĞİM İSİMLER VAR"

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile beğeni toplayan Dilan Çiçek Deniz, “Sizin sosyal medyada paylaşımlarını beğendiğiniz isimler var mı?” sorusuna, “Tabii ki benim de beğendiğim kişiler var ama şimdi isim verirsem kırılanlar olur” yanıtını verdi.

İlgili Sayfalar: Magazin