Dilan Çiçek Deniz, karantina sürecinin nasıl geçtiğini anlattı

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, hakkında bilinmeyenleri ve koronavirüs sebebiyle karantina dönemi sürecinin nasıl geçtiğini katıldığı bir programda anlattı. Deniz, "Karantina sürecinde evden hiç dışarı çıkmadım. İlk kısmı daha rahattı çünkü son bir senedir çok fazla dışarı çıkmıyordum, daha çok evdeydim. İnsanlar benim karantinama katılmış gibi hissetim." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2020 15:52
Değiştirme Tarihi: 25.06.2020 15:52
Dilan Çiçek Deniz, karantina sürecinin nasıl geçtiğini anlattı

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz İbrahim Selim'in Bu Gece programına konuk oldu. Güzel oyuncu burada birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Dilan Çiçek Deniz’in açıklamaları

-Karantina sürecinde evden hiç dışarı çıkmadım. İlk kısmı daha rahattı çünkü son bir senedir çok fazla dışarı çıkmıyordum, daha çok evdeydim. İnsanlar benim karantinama katılmış gibi hissetim. Arkadaşlarımı ve sevdiklerimi çok özleyince artık bunaldım.
Oyunculuğu küçüklüğümden beri çok istiyordum. Anneme 7 yaşımdayken, söylemişim ‘oyuncu olacağım’ diye, oldum.

-Samimi açıklamalarına devam eden Deniz, estetik sorusu bütün kadın oyuncuların başına bela olmuş bir soru… Aslında bu soruyu hiç sevmiyorum. Madem soruldu, bir bölgemde iki adet estetiğim var.

-Erkek ve kadın oyuncular arasında ayrımcılık var. Ama bu sadece bizim sektörde değil her sektörde geçerli bir durum. Ben de bu tarz olaylarla zaman zaman karşılaştım. Hatta sesimi yükselttiğim dönemler de oldu çünkü dayanamıyorum. Yıl olmuş 2020 hala kadın, erkek arasında ayrımcılık oluyor. Erkeği daha yüksekte görüyorlar, daha çok saygı duyuyorlar.

-Gizli gizli takip ettiğim insanlar var ama söylemeyeceğim, bir kişi değil birçok kişiyi takip ediyorum. Hatta yanlışlıkla fotoğrafını beğenip, takip etmek zorunda kaldığım ve arkadaş olduğum insanlar da oldu.

-Sosyal medyada yapılan kötü yorumlar bir ara beni çok etkiliyordu, çok kötü hissediyordum kendimi. Toplum olarak duyguyu nefret yapıp orada buluşmayı çok seviyoruz, o duyguyu hiç sevgi yapmıyoruz.