Yayınlanma Tarihi: 05.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.11.2021

Didem Soydan ve Kerimcan Durmaz'ın olay dansı sosyal medyanın gündemine oturdu!

Sosyal medya paylaşımlarıyla adlarından sıkça söz ettiren Didem Soydan ve Kerimcan Durmaz'ın sarmaş dolaş dans görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Didem Soydan ve Kerimcan Durmaz'ın samimi görüntüleri sosyal medyada tartışma yarattı.Yakın arkadaş olan Didem Soydan ve Kerimcan Durmaz sosyal medyanın gündeminde. Geçtiğimiz yıllarda iki arkadaşıyla samimi dansıyla uzun süre gündemde kalan Soydan bu sefer de Kerimcan ile dans etti.

Güzelliğiyle beğeni toplayan Soydan ve Durmaz'ın dansı beğeni topladı. Edis ve Zeynep Bastık’ın çok konuşulan dans videosundan sonra, Kerimcan Durmaz ve Didem Soydan’ın dansı da takipçileri ikiye böldü.

Bazı takipçiler bu dansı fazla samimi bulsa da çoğu takipçi dansta iki ünlünün de çok estetik ve güzel oldukları görüşündeydi.

KUCAK DANSI SORUSU

Didem Soydan geçtiğimiz günlerde kendisine sorulan "Kucak dansıyla ünlü olmak nasıl bir his?" sorusuna şu yanıtı vermişti: Nasıl ünlü olduğuma dair durum, tamamen sizin beni nasıl tanıdığınızla alakalı. Başka birisi de bambaşka bir işimden bahsediyor. Sizin nerelerle ilgilendiğinizle alakalı. Benim için hiçbir sakıncası yok çünkü paylaşımları ben yapıyorum. Yaptığım paylaşımların hepsinin arkasındayım. Severek paylaştım. Bir daha olsa bir daha yaparım!

İlgili Sayfalar: Magazin