Diana - Ayana Taibekova kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Diana - Ayana Taibekova nereli?

Diana - Ayana Taibekova, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan. Dört jüriyi döndürmeyi başaran Diana - Ayana Taibekova ikiz kardeşlere dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Diana - Ayana Taibekova kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 03.10.2021 00:02
Değiştirme Tarihi: 03.10.2021 00:02
Diana - Ayana Taibekova kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Diana - Ayana Taibekova nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ilk bölümü bu akşam başladı. İkiz kardeşler Diana - Ayana Taibekova, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Diana - Ayana Taibekova hakkındaki bilgiler…

DIANA – AYANA TAIBEKOVA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Diana - Ayana Taibekova, 22 yaşında ve ikizler. Antalya’da oturan ikiz kardeşler, Antalya’da oturuyor. Çocukluğundan bu yana müzik yaptıklarını söyleyen ikizlerden Ayana’nın ısrarıyla yarışmaya katıldıklarını söyledi.

Diana, dört senedir, Ayana ise yedi aydır Türkiye’de yaşıyorlar. Diana, şu sıralar Antalya’da turizm alanında çalışıyor.

Diana Taibekova, Instagram’da “ditaibekova” kullanıcı adıyla yer alıyor. Ayana Taibekova’nın ise kullanıcı adı “a_taibekova”…

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Diana - Ayana Taibekova, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Price Tag adlı şarkıyı seslendiren yarışmacılar için dönen jüri üyelerinden Diana - Ayana Taibekova’nın tercihi Murat Boz oldu.