Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Devrim Seyrek hakkındaki bilgiler

Devrim Seyrek, O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Devrim Seyrek’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 22:36
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 22:40
Devrim Seyrek kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Devrim Seyrek hakkındaki bilgiler

Devrim Seyrek, O Ses Türkiye’de bu akşam sahne alan yarışmacılardan birisi. Sevilen yarışmanın 8. bölümünde performans sergileyen Devrim Seyrek, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda 3 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Devrim Seyrek hakkındaki bilgiler…

DEVRİM SEYREK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Devrim Seyrek, 30 yaşında. Yarışmaya İzmir’den katılıyor. Güzelbahçe Belediyesi’nde çalışan Devrim Seyrek, akşamları da sahne alıyormuş. Yarışmacıya destek olmak için Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve başkan yardımcısı Mustafa Günay kuliste idi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Devrim Seyrek, O Ses Türkiye kör eleme turunda Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başardı. KERKÜK ZİNDANI adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Beyazıt Öztürk oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin