Detoksa başlamak isteyenlere özel sağlıklı içecek adresleri

Detoksa başlamak isteyenlere özel sağlıklı içecek adresleri

Sağlıklı beslenip zinde kalmak isteyenlerin uğrak noktalarından olan sağlıklı içecek adresleri...

Güne detoks içeceğiyle başlamanın sağlık üzerinde çok fazla pozitif etkisi bulunuyor. Taze sebze ve meyvelerin suyu sıkılarak hazırlanan detoks içecekler vücudun ihtiyacı olan gerekli vitaminleri içermesinin yanında vücudu toksik maddelerden arındırarak daha aktif çalışan bir metabolizmaya sahip olmamızı sağlıyor. Sindirim sorunlarını ortadan kaldıran detoks içeekler, cilde parlaklık ve canlılık veriyor. Detoks içeceklerin bu faydalarını keşfeden cafe sahipleri ise menülerinde bu sağlıklı tariflere yer açmış durumda.

İşte İstanbul'da detoks içecekler bulabileceğiniz mekanlar;

1. STUFF - MODA

Meyveli ve sebzeli smoothieleriyle meşhur olan Stuff, ufak ama şirin mi şirin bir cafe. Sağlıklı ürünler satmaya özen gösteren mekan Çimçim, Muz Sandalı, Kaptan Çilek ve Temel Reis gibi iddialı smoothieleriyle sağlıklı içecek sevenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. İçeceklerin şık sunumları yanında kalorilerini de gösteren mekanda eğer karnınız açsa lezzetli salatalar da bulabilirsiniz. Moda'da bulunan Stuff, sağlıklı yaşam felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalanların uğraması gereken yerlerden.

2. JÜS - CİHANGİR

Tamamı organik malzemeler kullanılarak yapılan Jüs detoks içecekleri, soğuk press yöntemi uygulanarak hazırlanıyor ve cam şişeler içerisinde muhafaza ediliyor. Soğuk press sebze ve meyve sularının yanında sağlıklı smoothie ve organik kahveler de mekanda bulabileceğiniz diğer lezzetlerden birkaçı. Salata, çorba ve sağlıklı atıştırmalıklar ise karnı acıkanlar için ideal tatlar sunuyor. Karaciğer için oldukça yararlı olan zerdeçallı Moning Glory denenmesi gereken sebze sularından biri.

3. LEVEL UP - TEŞVİKİYE

Sağlıklı ve kaliteli beslenmek isteyenlerin adresi olma mottosuyla kurulan Level up'da meyve ve sebze sularının yanında smoothieler, sağlıklı çay tarifleri ve salatalar da mevcut. Gündelik hayatın koşturmacasında sağlıklı ve canlı kalmanızı sağlayacak bu lezzetlerden elma, bal, fıstık ezmesi, tarçın ve sütten oluşan Apple Pie'ı mutlaka denemelisiniz.

4. JUİCE KİTCHEN - BEYOĞLU

Soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanan pek çok sebze ve meyve suyu bulabileceğiniz Juice Kitchen'da isterseniz detoks içeceklerinizi paket halinde de satın alabilirsiniz. Fitness cleanse, one day reboot, fight the hangover gibi orijinal isimlere sahip detoks içeceklerini keşfetmek için mekana uğramalısınız.

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 13:10:57

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin