Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Derya Uluğ: Tribün çocuğuyum!

Derya Uluğ: Tribün çocuğuyum!

Okyanus isimli şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Derya Uluğ, çok özel açıklamalarda bulundu...

24.08.2016 10:10

Emre Saygı’nın Younow’dan yayınlanan Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ‘Okyanus’ adlı şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı Derya Uluğ oldu.  Derya Uluğ, canlı yayında Younow takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

Tribün çocuğuyum!
Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve futbola olan merakının küçüklükten beri devam ettiğini belirten Derya Uluğ “Koyu bir Fenerbahçeliyim. Ölümüne tribün çocuğuyum ama hiçbir karşı takımın taraftarına holigan gibi saldırıya geçmem. Saygı çerçevesi içerisinde ben kendi sevdiğim takımı sahiplenip, besleyip, büyütüyorum. İstanbul’a ilk taşındığımda yüksek lisansa da yeni başlamıştım. Kimseyi tanımıyordum, çok az insan tanıyordum. Bütün gün evde oturup Play Station maçı yapardık. Ama son zamanlarda futbola çok fazla vakit ayıramıyorum” dedi.

derya uluğ

Beyonce hayranıyım!
Şarkıcılık kariyerini dansla beslemek istediğini ve tam anlamıyla Beyonce hayranı olduğunu ifade eden  Derya Uluğ  "Hem dans edip hem şarkı söylüyorum. Sahnede en iyisi olmak  istiyorum. Bir dansçı gibi dans edene kadar çalışıp uğraşacağım. Uzun yıllardır Beyonce hayranıyım. İzlemediğim konseri sanırım yoktur. Beyonce’un 10’da 1’i dans edebilip, şarkı söyleyebildiğim gün mutlu olurum. Topuklularla alışmak için provalarda dans ediyorum. Gerçekten çabalıyorum. Şimdi koşu bandında, topuklularla ses egzersizlerimiz başlayacak” dedi.

Yorumlar | 1
üye profil
alper bora 3 yıl önce
fenerbahçeye özel beste bekliyoruz derya uluğ