Derya Şensoy evleniyor mu? Mutlu birliktelik...

Derya Baykal ile Ferhan Şensoy çiftinin küçük kızları Derya Şensoy ile Celal Can Algül'ün ilişkisinin evliliğe gittiği iddia edildi. Çift, önceki akşam Cihangir'de bir mekan çıkışı objektiflere takıldı.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2021 10:16
Değiştirme Tarihi: 30.11.2021 10:16
Derya Şensoy evleniyor mu? Mutlu birliktelik...

Merhum usta oyuncu Ferhan Şensoy ve 1988-2004 yılları arasında evli kaldığı eşi Derya Baykal'ın 31 yaşındaki kızları Derya Şensoy'un, yaklaşık sekiz aydır mutlu bir birliktelik sürdürdüğü Celal Can Algül ile evlilik yoluna girdiği iddia edildi.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER 

Önceki akşam Cihangir Emily's adlı mekandan çıkarken el ele görüntülenen ve aileleri tarafından aşkları onaylanan çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Öte yandan Sarp Levendoğlu ile ayrılmasının ardından aradığı mutluluğu Celal Can Algül'de bulan Derya Şensoy, geçtiğimiz ay sevgilisine Maslak'taki bir mekanda sürpriz doğum günü partisi organize etmişti.

ANNEDEN ONAY 

İkilinin yakın arkadaşlarının katıldığı partide Şensoy'un annesi Derya Baykal da yer almış, Baykal'ın geceye katılması çiftin aşkını onayladığı yönünde yorumlanmıştı.

Partide sahneye çıkan Şensoy, sevgilisinin gözlerinin içine bakarak şarkı söylemişti. 28 yaşına basan Algül ise, dizlerinin üzerine çökerek, sevgilisini dinlemişti.

"YAKALANDIK DERYA!" 

Şensoy, altı ay önce ise yeni sevgilisi Algül ile birlikte ilk kez Cihangir'de objektiflere yansımıştı. Görüntülendiklerini fark edince panikleyen Algül, sevgilisine dönerek, "Yakalandık Derya!" ifadelerini kullanmıştı.

Celal Can Algül'ün aksine rahat tavırları ile dikkat çeken oyuncu Derya Şensoy ise, "Yapacak bir şey yok." diyerek, sevgilisini sakinleştirmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin