Derya Şensoy: 'Allah kimseye yaşatmasın, çok çok zormuş'

31 Ağustos'ta tedavi gördüğü hastanede babası ünlü tiyatrocu Ferhan Şensoy'u kaybeden Derya Şensoy önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı. Yaşadığı büyük üzüntü sonrası ilk kez evinin önünde görüntülenen Şensoy, hem kaybettiği babası hem de doğan yeğeni hakkında konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2021 09:38
Değiştirme Tarihi: 18.09.2021 09:41
Derya Şensoy: 'Allah kimseye yaşatmasın, çok çok zormuş'

Yaklaşık 17 gün önce babası Ferhan Şensoy'u kaybeden Derya Şensoy, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Şensoy, yaşadığı büyük üzüntü sonrası ilk kez evinin önünde görüntülendi.

Derya Şensoy, kendisi gibi oyuncu ablası Ferhan Müjgan Şensoy'un bebeğinin dünyaya gelmesiyle acılarının bir nebze hafiflediğini söyledi.

Ne diyeceğini bilemediğini söyleyen oyuncu, "Çok çok zor bir süreç öncelikle bu konuda ne diyeceğimi nasıl kelimeler seçeceğimi pek bilmiyorum, bir de çok çok sevindiğimiz bir haber bebeğimiz oldu. Ablam bebeğine kavuştu beş gün arayla oldu. Bunlar bizim için hayata yeniden tutunmak için güzel bir sebep sevindirici bir şey" dedi.

Şensoy, sözlerine; "Bebek sağlıklı, ablam sağlıklı en önemlisi de bu. Biz acımızı bebeğe yansıtmayacak bir metanetle yaşamaya çalışıyoruz. Dünyaya gelmiş dünya güzeli bir bebeğimiz var" diye devam etti.

Oyuncu, yaşadığı acı ile ilgili de "Allah kimseye yaşatmasın çok çok zormuş. İnsan kendi başına gelince anlıyormuş. Ailecek güçlü durmaya kalmaya çalışıyoruz" dedi.

Annesi Derya Baykal'a olan benzerliği ile dikkat çeken Şensoy, "Bir nebze de olsa Pera yüzümüzü güldürdü. Zor bir süreç yaşıyoruz, duygularımız birbirine karışmış durumda, Allahtan sabır diliyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

(Milliyet)