Derin Mermerci: Bana çok görgüsüzce geliyor

Bir dergiye röportaj veren sosyetik isim Derin Mermerci, "Üzerinde kocaman marka yazan herhangi bir şeyi giymek de bana çok görgüsüzce geliyor” dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 13:50
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 13:50
Derin Mermerci: Bana çok görgüsüzce geliyor

Giyim tarzıyla oldukça beğenilen Derin Mermerci, “Asla giymem dediğiniz parçalar hangileri?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Dolgu topuk sevmiyorum. Üzerinde kocaman marka yazan herhangi bir şeyi giymek de bana çok görgüsüzce geliyor” dedi. 

"KENDİNİZE ÖZGÜ STİLİNİZ OLSUN..."

2 kızına vereceği en iyi stil tavsiyesini ise şu sözlerle açıkladı: “Cool olun, kendinize özgü stiliniz olsun. Kaldı ki isteseler de sıradan olamayacaklarına inanıyorum. Farklı olmak doğuştan gelen bir özellik ve Lal ile Mila’da bunu görüyorum.” Dedi. İkizleriyle ilgili ayrıca “Tabii ki farklılar. Herkes ikizleri aynı karakter bekliyor halbuki iki ayrı gezegen gibiler. Ortak özellikleri müthiş sevgi dolular. Merhametliler, zekiler. İkisiyle de çok gurur duyuyorum." 

"ONLAR KIRMIZI ÇİZGİM..."

Çocuklar ve hayvanların kırmızı çizgisi olduğunu söyleyen Mermerci, "Evet ailemden geliyor. Hayvan sevmeyen insan benim çevremde olamaz. Barınakta bakımını üstelendiğim çok fazla köpek var. Sokak hayvanlarının sahiplendirilmesi konusuna oldukça fazla zaman ayırıyorum. Sahip bulunması noktasında tıkandığımda sizin de gördüğünüz gibi sosyal medya hesabımdan paylaşıyorum. Yardım istiyorum. Hayvanların olmadığı bir dünyada yaşamayı düşünemiyorum. Son zamanlarda medyaya yansıyan ve hayvanlara yapılan işkenceleri gördüğümde gerçekten hasta oluyorum" dedi.

"BABAMLA ÇOK AZ VAKİT GEÇİRDİM"

Rahmetli babasıyla ilgili de konuşan Mermerci, "Canım babamla çok az vakit geçirmiş olmakla birlikte her şeyini. Aklını, hayat dersi olacak cümlelerini. Mesela, çocukken beni işe götürürdü, hemen çalışma masasının arkasında kendi kaleme aldığı kocaman bir yazı vardı, “Yalan söyleme ki ne dediğini hatırlamak zorunda kalma” yazardı. Bu kadar değerli bir hayat bilgisini nereden öğrenebilirdim ki" diye konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.