Derin göğüs dekoltesiyle poz veren Meryem Uzerli sosyal medyayı salladı!

Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Hürrem’ rolünü bırakmasıyla ilgili yapımcı Timur Savcı'dan gelen yıllar sonraki itiraflar sonrası yeniden gündem olan Meryem Uzerli son pozlarıyla dikkat çekti. Derin göğüs dekoltesiyle iddiasını ortaya koyan Uzerli sosyal medyada çok konuşuldu...

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2021 10:12
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 10:12
Derin göğüs dekoltesiyle poz veren Meryem Uzerli sosyal medyayı salladı!

Türkiye'de bir zamanların reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yapımcısı Timur Savcı, birkaç gün önce katıldığı programda 2013 yılında 'tükenmişlik sendromu'na yakalandığını söyleyerek ‘Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Hürrem’ rolünü bırakıp Berlin'e dönen Meryem Uzerli hakkında konuşmuş ve gündem olmuştu.

Savcı, Meryem Uzerli’nin 2013 yılında “tükenmişlik sendromuyla” aniden diziyi bırakmasını tüm ekibe karşı saygısızlık, şımarıklık olduğunu düşündüğünü söylemişti. Bu açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüş ve Meryem Uzerli'nin ne yorum yapacağı merak edilmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

CESUR POZLAR

Meryem Uzerli bu açıklamalar gündemdeyken yorum yerine iddialı pozlarını yayınladı. Beyaz bacak ve göğüs dekolteli elbisesiyle iddialı pozlar veren Uzerli'nin frikik vermesine ramak kalmış bir pozunu paylaşması da gözlerden kaçmadı. (Mynet)

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin